PODZIĘKOWANIA NA KONICE ROKU

Koniec roku za pasem… zatem poniżej znajdziecie kilka wzorów podziękowań, które możecie wręczyć rodzicom, sponsorom czy też przyjaciołom przedszkola. Podziękowania są w dwóch wersjach: pliki PDF gotowe do wydruku oraz pliki WORD do samodzielnej edycji. Pliki zapisane w wersji WORD możecie dowolnie modyfikować, zmieniając tekst podziękowań oraz wpisując imiona i nazwiska. Podziękowania możecie również wykorzystać jako gotowe dyplomy dla nauczycieli, pań woźnych i innych pracowników przedszkola modyfikując treść.

PLIKI PDF:

PLIKI WORD:

UWAGA: Pliki WORD często po pobraniu mogą ulec drobnej deformacji…

Dodatkowo poniżej znajdziecie podziękowania od uczniów/ dzieci dla nauczyciela 🙂 które dodałam jako pliki WORD do samodzielnej edycji, a autorką dedykacji jest Olga Adamowicz 🙂

PLIKI WORD:

Jak Wam się podobają takie podziękowania? A może coś byście zmienili, dodali? Piszcie w komentarzach poniżej…

Inne wersje podziękowań znajdziecie >>>TUTA<<< i >>>TUTAJ<<< 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...