Koniec roku za pasem… zatem poniżej znajdziecie kilka wzorów podziękowań, które możecie wręczyć rodzicom, sponsorom czy też przyjaciołom przedszkola. Podziękowania są w dwóch wersjach: pliki PDF gotowe do wydruku oraz pliki WORD do samodzielnej edycji. Pliki zapisane w wersji WORD możecie dowolnie modyfikować, zmieniając tekst podziękowań oraz wpisując imiona i nazwiska. Podziękowania możecie również wykorzystać jako gotowe dyplomy dla nauczycieli, pań woźnych i innych pracowników przedszkola modyfikując treść.

PLIKI PDF:

PLIKI WORD:

UWAGA: Pliki WORD często po pobraniu mogą ulec drobnej deformacji…

Dodatkowo poniżej znajdziecie podziękowania od uczniów/ dzieci dla nauczyciela 🙂 które dodałam jako pliki WORD do samodzielnej edycji, a autorką dedykacji jest Olga Adamowicz 🙂

PLIKI WORD:

Jak Wam się podobają takie podziękowania? A może coś byście zmienili, dodali? Piszcie w komentarzach poniżej…

Inne wersje podziękowań znajdziecie >>>TUTA<<< i >>>TUTAJ<<< 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

1 komentarz
  1. Natalia 3 lata temu

    Love

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?