To już trzecia część przygód bazgrołków… tym razem mali bohaterowie poznają oznaki wiosny oraz dowiedzą się jak można pożegnać zimę i powitać wiosnę 🙂 Materiały w całości są do darmowego pobrania 🙂

A co znajdziecie w tym zestawie? Tak jak w poprzednich częściach tak i teraz opracowałam PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK NAUCZYCIELA, który zawiera teksty wierszy, ciekawostki oraz pomysły na zabawy. PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK PRZEDSZKOLAKA, w którym znajdziecie kilka kart pracy dla dzieci. Dodatkowo przygotowane zostały ilustracje do wierszy oraz plansze, które można wykorzystać na zajęciach 🙂

Mam nadzieje, że materiały Wam się spodobają 🙂 dzielcie się z nami w komentarzach czy materiały oraz przygody bazgrołków przypadły Wam do gustu 🙂

PLIKI DO POBRANIA

PRZEDSZKOLANKOWE BAZGROLNIKI

W bazgrolniku NAUCZYCIELA znajdziecie teksty wierszy, opis zabaw, a w bazgrolniku PRZEDSZKOLAKA kilka kart pracy.

PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK PRZEDSZKOLAKA część 3

PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK NAUCZYCIELA część 3

PLANSZE

PLANSZE:  1, 2, 3

PLANSZA kwiaty 1

PLANSZA kwiaty 2

PLANSZA kwiaty 3

PLANSZA kwiaty 4

PLANSZA kwiaty 5

PLANSZA kwiaty 6

PLANSZA kwiaty 7

PLANSZA kwiaty 8

PLANSZA kwiaty 9

PLANSZA ptaki 1

PLANSZA ptaki 2

PLANSZA ptaki 3

PLANSZA ptaki 4

PLANSZA ptaki 5

ILUSTRACJE DO WIERSZY

ILUSTRACJE:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Kolejność ilustracji jest przypadkowa.

MATERIAŁY DO ZABAWY

Bazgrołki szukają zwiastunów wiosny!

Do wyboru jest aż 3 mapy, w zależności od  tego gdzie zechcecie przeprowadzić zabawę… w sali zabaw, na terenie przedszkolu lub na terenie ogrodu przedszkolnego.

MAPY: MAPA 1, MAPA 2, MAPA 3

LISTY:  LIST 1, LIST 2, LIST 3, LIST 4, LIST 5, LIST 6, LIST 7

Jak się Wam podobają wiosenne przygody Bazgrołków? Piszcie w komentarzach poniżej 🙂 a przy okazji zapraszam do udziału w ZRZUTCE 🙂

POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥