PRZEDSZKOLANKOWY ŚWIAT BAZGROŁKÓW część 2: Matematyczne zmagania Bazgrołków!

To nasza druga propozycja zabaw z Bazgrołkami. Tym razem poznany figury geometryczne, cyfry i liczby, położenie przedmiotów w przestrzeni czy też znaki matematyczne <,>,= lub przyrządy matematyczne. Czyli coś w sam raz na Dzień Matematyki, który przypada na 12 marca.

Także i tym razem podzieliliśmy materiały na pliki do darmowego pobierania oraz pliki SMS PREMIUM, które można pobrać za pomocą KODU SMS.

A co znajdziecie w zestawie? PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK NAUCZYCIELA, który zawiera autorskie teksty wierszy, pomysły na zabawy. Do zestawu został opracowany PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK PRZEDSZKOLAKA, w którym znajdziecie karty pracy. Wspólnie z dziećmi możecie założyć takie bazgrolniki, do których będziecie dołączać kolejne karty pracy, które znajdą się w następnych zestawach.

Przygotowane zostały również PLANSZE, EMBLEMATY, KOSTKI DO GRY, które wzbogacą niejedno zajęcie 🙂

Materiały zostały podzielone na dwa zestawy, czyli PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA, które są bezpłatne oraz PLIKI SMS PREMIUM, które są płatne. Można je kupić wysyłając SMS na podany numer, w zamian otrzymując JEDNORAZOWY KOD DOSTĘPU. Ze zgromadzonych w ten sposób pieniędzy będziemy mogli tworzyć kolejne części przygód bazgrołków 🙂

UWAGA! Jeżeli po pobraniu kodu SMS będzie problem z otworzeniem lub pobraniem materiałów prosimy o wiadomość w prywatnej wiadomości na FB (do Administratorów grupy Przedszkolankowo.pl) lub pisząc na adres kontakt@przedszkolankowo.pl!

PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA

PRZEDSZKOLANKOWE BAZGROLNIKI

W bazgrolniku znajdziecie teksty wierszy, opis zabaw 🙂

PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK NAUCZYCIELA część 2

PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK PRZEDSZKOLAKA część 2

PLANSZE

 

PLANSZE FIGURY GEOMETRYCZNE:  1, 2, 3, 4

PLANSZE DO ZABAWY Z KLAMERKAMI liczenie:

KLAMERKI liczenie 1

KLAMERKI liczenie 2

KLAMERKI liczenie 3

KLAMERKI liczenie 4

KLAMERKI liczenie 5

KLAMERKI liczenie 6

KLAMERKI liczenie 7

KLAMERKI liczenie 8

KLAMERKI liczenie 9

KLAMERKI liczenie 10

KLAMERKI liczenie 11

KLAMERKI liczenie 12

PLANSZE DO ZABAWY Z KLAMERKAMI dodawanie:

KLAMERKI dodawanie 4

KLAMERKI dodawanie 5

KLAMERKI dodawanie 6

KLAMERKI dodawanie 7

KLAMERKI dodawanie 8

KLAMERKI dodawanie 9

KLAMERKI dodawanie 10

KLAMERKI dodawanie 11

KLAMERKI dodawanie 12

KLAMERKI dodawanie 13

KLAMERKI dodawanie 14

KLAMERKI dodawanie 15

KLAMERKI dodawanie 1

KLAMERKI dodawanie 2

KLAMERKI dodawanie 3

PLANSZE CYFRY I LICZBY:  0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

LITERKI do stworzenia napisu: DZIEŃ MATEMATYKI 1

EMBLEMATY I KOSTKI DO GRY:  1, 2 , 1, 2, 3, 4, 5, 

Pozostałe materiały jak emblematy przedstawiające bazgrołki znajdziecie w pierwszej część materiałów >>>TUTAJ<<< 🙂

PLIKI SMS PREMIUM

Poniżej znajdziecie pozostałe materiały, które wchodzą w skład zestawu PRZEDSZKOLANKOWY ŚWIAT BAZGROŁKÓW część 2.

Można do nich zaliczyć:

  • plansze: na, pod, w, z prawe, z lewej, nad, ekierka, linijka, kątomierz, liczydło, cyrkiel, kalkulator
  • dodatkowe karty pracy,
  • wycinanki
  • instrukcje do wierszy
  • plansze przedstawiające Bazgrołka i Bazgrolinę (od największej do najmniejszej)

Jak pobrać te materiały? Wystarczy wysłać SMS według instrukcji podanej poniżej. Cena SMS to symboliczne 3,00 zł + VAT. Kod dostępu, który otrzymacie na swój telefon jest JEDNORAZOWY!!!  Należy go wpisać w wyznaczonym miejscu i zaznaczyć Akceptuję regulamin usługi SMS, a następnie kliknąć Zweryfikuj kod!!! Pamiętaj, że otrzymany kod możesz użyć tylko jeden raz – więc od razu pobierz paczkę zawierającą dodatkowe materiały!

UWAGA! Po wpisaniu i zweryfikowaniu KODU nie odświeżaj i nie wychodź ze strony! Po kliknięciu Zweryfikuj kod strona sama się odświeży, wówczas wystarczy zejść na dół postu, tam pojawi się ukryta część czyli plik do pobrania PACZKI (aby ją rozpakować na komputerze potrzebujecie np. darmowego programu WinRar!) 🙂

Wyślij SMS o treści AVR.SMSPREMIUM na numer 73550


Wpisz kod usługi:


Akceptuję regulamin usługi SMS

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...