PRZEDSZKOLANKOWY ŚWIAT BAZGROŁKÓW część 1 Zapoznanie z Bazgrołkami!

No i jest… pierwsza część przygód małych bazgrołków. W tym zestawie dowiecie się skąd wzięły się bazgrołki, poznacie emocje, sposoby witania się oraz kolory.

Stworzyliśmy naprawdę dużo materiałów, które podzieliśmy na pliki do darmowego pobierania oraz pliki SMS PREMIUM, które można pobrać za pomocą KODU SMS.

A co znajdziecie w zestawie? PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK NAUCZYCIELA, który zawiera autorskie teksty wierszy, pomysły na zabawy oraz sposoby witania się w rożnych częściach świata. Zawarte w bazgrolniku informacje oraz pomoce stanowią źródło inspiracji do przygotowania zajęć dla dzieci, gdzie główną rolę grają bazgrołki.

Do zestawu został opracowany PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK PRZEDSZKOLAKA, w którym znajdziecie karty pracy. Wspólnie z dziećmi możecie założyć takiego bazgrolniki, do których będziecie dołączać kolejne karty pracy, które znajdą się w następnych zestawach. W tym pakiecie jest aż 14 kart pracy przygotowanych w wersji czarno-białej oraz kolorowej.

PLANSZE DEMONSTRACYJNE zostały przygotowane w wysokiej jakości. Znalazły się na nich bazgrołki, emocje, kolory, sposoby witania się. ILUSTRACJE DO WIERSZY przydadzą się podczas czytania tekstu dzieciom. Zarówno ilustracje jak i plansze zostały opracowane w formie kartki z zeszytu.

EMBLEMATY i ETYKIETY jak również KOSTKI DO GRY możecie wykorzystać podczas wspólnych zabaw z dziećmi. Materiały te zostały opracowane w wersji kolorowej i czarno-białej. Dodatkowo przygotowaliśmy kolorowanki przedstawiające emocje. Wspólnie z dziećmi możecie je pokolorować i zawiesić w sali na gazetce.

Materiały zostały podzielone na dwa zestawy, czyli PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA, które są bezpłatne oraz PLIKI SMS PREMIUM, które są płatne. Można je kupić wysyłając SMS na podany numer, w zamian otrzymując JEDNORAZOWY KOD DOSTĘPU. Ze zgromadzonych w ten sposób pieniędzy będziemy mogli tworzyć kolejne części przygód bazgrołków 🙂

UWAGA! Jeżeli po pobraniu kodu SMS będzie problem z otworzeniem lub pobraniem materiałów prosimy o wiadomość w prywatnej wiadomości na FB (do Administratorów grupy Przedszkolankowo.pl) lub pisząc na adres kontakt@przedszkolankowo.pl!

PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA

PRZEDSZKOLANKOWE BAZGROLNIKI

W bazgrolniku nauczyciela znajdziecie wiersz o tym skąd się wzięły bazgrołki 🙂

PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK NAUCZYCIELA część 1

PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK PRZEDSZKOLAKA część 1

PLANSZE:

BAZGROŁKI: Plansza 1, Plansza 2, Plansza 3,Plansza 4, Plansza 5, Plansza 6

KOLORY: Plansze kolory 1,  Plansze kolory 2,  Plansze kolory 3, , Plansze kolory 4, Plansze kolory 5, Plansze kolory 6, Plansze kolory 7, Plansze kolory 8, Plansze kolory 9,Plansze kolory 10, Plansze kolory 11

ILUSTRACJE

Kolejność ilustracji jest przypadkowa, każda plansza zawiera numer w lewym górnym rogu.

Ilustracja 1

Ilustracja 2

Ilustracja 3

Ilustracja 4

Ilustracja 5

Ilustracja 6

Ilustracja 7

Ilustracja 8

PLANSZA – SPOSOBY WITANIA: POWITANIA

EMBLEMATY I KOSTKI DO GRY

Emblematy 1

Emblematy 2

Kostka 1

Kostka 2

Kostka 3

PLIKI SMS PREMIUM

Poniżej znajdziecie pozostałe materiały, które wchodzą w skład zestawu PRZEDSZKOLANKOWY ŚWIAT BAZGROŁKÓW część 1.

Można do nich zaliczyć:

• plansze: radość, smutek, strach, złość, nieśmiałość, miłość,
  • emblematy przedstawiające sposoby witania się w wersji kolorowej i czarno-białej,
  • kolorowanki przedstawiające emocje,
  • dodatkowe emblematy i kostki do gry
  • etykiety

Jak pobrać te materiały? Wystarczy wysłać SMS według instrukcji podanej poniżej. Cena SMS to symboliczne 3,00 zł + VAT. Kod dostępu, który otrzymacie na swój telefon jest JEDNORAZOWY!!!  Należy go wpisać w wyznaczonym miejscu i zaznaczyć Akceptuję regulamin usługi SMS, a następnie kliknąć Zweryfikuj kod!!! Pamiętaj, że otrzymany kod możesz użyć tylko jeden raz – więc od razu pobierz paczkę zawierającą dodatkowe materiały!

UWAGA! Po wpisaniu i zweryfikowaniu KODU nie odświeżaj i nie wychodź ze strony! Po kliknięciu Zweryfikuj kod strona sama się odświeży, wówczas wystarczy zejść na dół postu, tam pojawi się ukryta część czyli plik do pobrania PACZKI (aby ją rozpakować na komputerze potrzebujecie np. darmowego programu WinRar!) 🙂

Wyślij SMS o treści AVR.SMSPREMIUM na numer 73550

Wpisz kod usługi: