No i jest… pierwsza część przygód małych bazgrołków. W tym zestawie dowiecie się skąd wzięły się bazgrołki, poznacie emocje, sposoby witania się oraz kolory.

Stworzyliśmy naprawdę dużo materiałów, które w całości są dostępne na stronie Bazgrolki.info.

A co znajdziecie w zestawie? PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK NAUCZYCIELA, który zawiera autorskie teksty wierszy, pomysły na zabawy oraz sposoby witania się w rożnych częściach świata. Zawarte w bazgrolniku informacje oraz pomoce stanowią źródło inspiracji do przygotowania zajęć dla dzieci, gdzie główną rolę grają bazgrołki.

Do zestawu został opracowany PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK PRZEDSZKOLAKA, w którym znajdziecie karty pracy. Wspólnie z dziećmi możecie założyć takiego bazgrolniki, do których będziecie dołączać kolejne karty pracy, które znajdą się w następnych zestawach. W tym pakiecie jest aż 14 kart pracy przygotowanych w wersji czarno-białej oraz kolorowej.

PLANSZE DEMONSTRACYJNE zostały przygotowane w wysokiej jakości. Znalazły się na nich bazgrołki, emocje, kolory, sposoby witania się. ILUSTRACJE DO WIERSZY przydadzą się podczas czytania tekstu dzieciom. Zarówno ilustracje jak i plansze zostały opracowane w formie kartki z zeszytu.

EMBLEMATY i ETYKIETY jak również KOSTKI DO GRY możecie wykorzystać podczas wspólnych zabaw z dziećmi. Materiały te zostały opracowane w wersji kolorowej i czarno-białej. Dodatkowo przygotowaliśmy kolorowanki przedstawiające emocje. Wspólnie z dziećmi możecie je pokolorować i zawiesić w sali na gazetce.

PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA

PRZEDSZKOLANKOWE BAZGROLNIKI

W bazgrolniku nauczyciela znajdziecie wiersz o tym skąd się wzięły bazgrołki 🙂

PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK NAUCZYCIELA część 1

PRZEDSZKOLANKOWY BAZGROLNIK PRZEDSZKOLAKA część 1

PLANSZE:

BAZGROŁKI: Plansza 1, Plansza 2, Plansza 3,Plansza 4, Plansza 5, Plansza 6

KOLORY: Plansze kolory 1,  Plansze kolory 2,  Plansze kolory 3, , Plansze kolory 4, Plansze kolory 5, Plansze kolory 6, Plansze kolory 7, Plansze kolory 8, Plansze kolory 9,Plansze kolory 10, Plansze kolory 11

ILUSTRACJE

Kolejność ilustracji jest przypadkowa, każda plansza zawiera numer w lewym górnym rogu.

Ilustracja 1

Ilustracja 2

Ilustracja 3

Ilustracja 4

Ilustracja 5

Ilustracja 6

Ilustracja 7

Ilustracja 8

PLANSZA – SPOSOBY WITANIA: POWITANIA

EMBLEMATY I KOSTKI DO GRY

Emblematy 1

Emblematy 2

Kostka 1

Kostka 2

Kostka 3

PLIKI  PREMIUM

Pliki PREMIUM dostępne do darmowego pobrania na stronie Bazgrolki.info, w zakładce INSPIRACJE.

Można do nich zaliczyć:

 • plansze: radość, smutek, strach, złość, nieśmiałość, miłość,
 • emblematy przedstawiające sposoby witania się w wersji kolorowej i czarno-białej,
 • kolorowanki przedstawiające emocje,
 • dodatkowe emblematy i kostki do gry
 • etykiety

 

 

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

4 komentarze
 1. Anna 5 lat temu

  Witam wykupiłam kodem z sms jednak po pobraniu nie da się otworzyć pliku.

 2. Anna 5 lat temu

  Dziękuję za szybką odpowiedź.
  Pozdrawiam

 3. Aga 4 lata temu

  CUDOWNA AKCJA 🙂
  do tego wielki napis: NASZE EMOCJE 🙂
  już się biorę za działanie, dziękuję :*

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?