Od kilku dni na naszej stronie, na górnym pasku menu pojawiła się nowa zakładka TABLICA. Co to takiego? Jest to miejsce gdzie możecie dodawać, lajkować, komentować, udostępniać zdjęcia, filmiki… które możecie dodawać sami lub przeglądać te już dodane 🙂 To dzięki Waszemu wsparciu poprzez udział w ZRZUTCE ciągle się rozwijamy, tworzymy coraz to nowe możliwości… za co Wam dziękujemy!

Jak działa TABLICA? To proste! Jeżeli chcecie przeglądać, komentować, udostępniać lub lajkować zamieszczone materiały nie musicie być zalogowani / zarejestrowani. Jednak, aby dodawać nowe zdjęcia lub filmy (np. z Waszymi pomysłami), musicie się ZALOGOWAĆ/ZAREJESTROWAĆ! Jest to bardzo proste i trwa dosłownie chwilę. Po wypełnieniu i zaakceptowaniu wszystkich pól podczas rejestracji dostaniecie wiadomość e-mail z linkiem aktywującym konto 🙂 wystarczy w niego kliknąć i gotowe 🙂

Dodam, że TABLICA nie jestem miejscem dodawania informacji dotyczących KUPNA/ SPRZEDAŻY, a dodawane materiały aby ukazać się na stronie będą wymagały akceptacji Moderatorów 🙂 Pamiętajcie również o tym, że nie używamy wulgaryzmów w komentarzach oraz nie HEJTUJEMY! Niech będzie to miejsce gdzie możemy szukać nowych pomysłów… inspiracji…

Pamiętajcie jeżeli nie jesteście autorami zamieszczanych materiałów KONIECZNIE PODAJ ŹRÓDŁO! Nie publikuj zdjęć z wizerunkiem osób trzecich jeżeli nie masz na to pisemnej zgody (zgoda musi zawierać informację na jakim portalu zamieszczanie zdjęcie). Dlatego lepiej unikajcie tego typu zamieszczanych materiałów.

UWAGA! Pamiętajcie oczywiście o zapoznaniu się z Regulaminem, który jest dostępny na stronie.

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?