Dzień Babci i Dziadka to wielkie wydarzenie, do którego przygotowujemy się już przed świętami… Układamy scenariusz, przydzielamy role, myślimy nad dekoracją, strojami i przygotowujemy z dziećmi upominki… Z roku na rok pomysłów na upominki niestety brakuje… ale może zaciekawi Was mój nowy pomysł… na medale 🙂

Poniżej znajdziecie kilka wzorów, a w nich tak zwane “gotowce”, które wystarczy wydrukować, a dzieci mogą je wyciąć. Potem wystarczy dodać wstążkę i gotowe… Tak przygotowane medale można wykorzystać jako niespodzianki podczas wspólnych zabaw, a kilka pomysłów na takie zabawy znajdziecie >>>TUTAJ<<<.

Opracowałam również medale w wersji czarno-białej gdzie zadaniem dzieci jest samodzielne ozdobienie ich np. przyklejając kolorowe guziki lub ozdoby z filcu lub pianki czy też pokolorowanie ich kredkami, flamastrami… Potem wystarczy taki medal przykleić do papieru brokatowego i przewiązać wstążką 🙂

Niezależnie na który wzór się zdecydujecie najlepiej wydrukować medale na grubszym papierze (np. z bloku technicznego).

PLIKI DO POBRANIA:

Takie medale możecie również wykorzystać jako zawieszki do przygotowanych prezentów… wystarczy wydrukować poszczególne wzory w mniejszym rozmiarze 🙂

Przy okazji zapraszam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂 Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy udostępniać materiały za darmo 🙂

POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥