Nie wiem jak wam, ale mi już trochę znudziły się zaproszenia typu „kartka z kalendarza”… Dlatego w tym roku przygotowałam nowy zestaw zaproszeń, które można wykorzystać przy okazji organizacji Dnia Babci i Dziadka. Wzorów jest naprawdę dużo więc może znajdziecie coś dla siebie 🙂

Zaproszenia składają się z dwóch części:

  1. ZAPROSZENIA które zostały przygotowane w dwóch wersjach… jako „gotowiec”, który wystarczy wydrukować, wyciąć złożyć i wkleić do środka tekst, jak również wersja do wspólnego wykonania z dziećmi. Dzieci mogą kolorować, wyklejać, wycinać wydrukowane przez nas wzory. ZAPROSZENIA przygotowane są w wersji plików PDF 🙂 znajdziecie zaproszenia dla babci i dziadka, dla dziadka oraz dla babci…
  2. WKŁADA to pliki Word (do edycji tekstu), które opracowane są do poszczególnych zaproszeń.

Oczywiście można mieszać zaproszenia z wkładkami 🙂 ale najlepiej wydrukować je na grubszym papierze, np. na kartkach z bloku technicznego. Już od Was zależy czy skorzystacie z gotowca na którym jedynie podpiszą się dzieci lub odbiją roczki zanurzone w farbie, czy też zdecydujecie się na wersję do samodzielnego ozdobienia 🙂 Dodatkowo do zaproszeń możecie dokleić cekiny, ozdoby czy też wstążki…

PLIKI DO POBRANIA:

Poniżej znajdziecie kilka plików PDF z gotowymi szablonami…

a poniżej pliki Word (do edycji) z wkładami do zaproszeń… numerki odpowiadają numerom zaproszeń…

Przygotowałam również kilka wzorów zaproszeń, które można zarówno zwinąć w rulon i związać lub złożyć tak jak powyższe zaproszenia… Jeżeli chcecie wykonać zaproszenia w formie rulonu to tekst najlepiej wydrukować na drugiej stronie. Nie robiłam do tych zaproszeń wkładek. A pliki z wzorami są do pobrania poniżej (PDF)

PLIKI DO POBRANIA:

Jak Wam się podobają?

Na stronie znajdziecie jeszcze zaproszenia w formie kartki z kalendarza i są one tutaj:

ZAPROSZENIA dla dziadków…

Przy okazji zapraszam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

1 komentarz
  1. Agix 2 lata temu

    Witaj, super stronka i super pomysły. Wpłata też kilkukrotnie była bo za takie zasoby i ogrom pracy sie należy. Mam jednak prośbę abyś powiedziała jak zrobić takie zaproszenie do druku składane . Chciałabym zrobić sama na urodziny swojej kruszynki Ale Nienwiem w jakim programie i jak ustawić aby ki wyszło jak tobie. Będę wdzięczna za mała podpowiedź. Pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?