Nie wiem jak wam, ale mi już trochę znudziły się zaproszenia typu “kartka z kalendarza”… Dlatego w tym roku przygotowałam nowy zestaw zaproszeń, które można wykorzystać przy okazji organizacji Dnia Babci i Dziadka. Wzorów jest naprawdę dużo więc może znajdziecie coś dla siebie 🙂

Zaproszenia składają się z dwóch części:

  1. ZAPROSZENIA które zostały przygotowane w dwóch wersjach… jako “gotowiec”, który wystarczy wydrukować, wyciąć złożyć i wkleić do środka tekst, jak również wersja do wspólnego wykonania z dziećmi. Dzieci mogą kolorować, wyklejać, wycinać wydrukowane przez nas wzory. ZAPROSZENIA przygotowane są w wersji plików PDF 🙂 znajdziecie zaproszenia dla babci i dziadka, dla dziadka oraz dla babci…
  2. WKŁADA to pliki Word (do edycji tekstu), które opracowane są do poszczególnych zaproszeń.

Oczywiście można mieszać zaproszenia z wkładkami 🙂 ale najlepiej wydrukować je na grubszym papierze, np. na kartkach z bloku technicznego. Już od Was zależy czy skorzystacie z gotowca na którym jedynie podpiszą się dzieci lub odbiją roczki zanurzone w farbie, czy też zdecydujecie się na wersję do samodzielnego ozdobienia 🙂 Dodatkowo do zaproszeń możecie dokleić cekiny, ozdoby czy też wstążki…

PLIKI DO POBRANIA:

Poniżej znajdziecie kilka plików PDF z gotowymi szablonami…

a poniżej pliki Word (do edycji) z wkładami do zaproszeń… numerki odpowiadają numerom zaproszeń…

Przygotowałam również kilka wzorów zaproszeń, które można zarówno zwinąć w rulon i związać lub złożyć tak jak powyższe zaproszenia… Jeżeli chcecie wykonać zaproszenia w formie rulonu to tekst najlepiej wydrukować na drugiej stronie. Nie robiłam do tych zaproszeń wkładek. A pliki z wzorami są do pobrania poniżej (PDF)

PLIKI DO POBRANIA:

Jak Wam się podobają?

Na stronie znajdziecie jeszcze zaproszenia w formie kartki z kalendarza i są one tutaj:

ZAPROSZENIA dla dziadków…

Przy okazji zapraszam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

1 komentarz
  1. Agix 4 lata temu

    Witaj, super stronka i super pomysły. Wpłata też kilkukrotnie była bo za takie zasoby i ogrom pracy sie należy. Mam jednak prośbę abyś powiedziała jak zrobić takie zaproszenie do druku składane . Chciałabym zrobić sama na urodziny swojej kruszynki Ale Nienwiem w jakim programie i jak ustawić aby ki wyszło jak tobie. Będę wdzięczna za mała podpowiedź. Pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?