ZAPROSZENIA dla Babci… dla Dziadka…

Nie wiem jak wam, ale mi już trochę znudziły się zaproszenia typu „kartka z kalendarza”… Dlatego w tym roku przygotowałam nowy zestaw zaproszeń, które można wykorzystać przy okazji organizacji Dnia Babci i Dziadka. Wzorów jest naprawdę dużo więc może znajdziecie coś dla siebie 🙂

Zaproszenia składają się z dwóch części:

  1. ZAPROSZENIA które zostały przygotowane w dwóch wersjach… jako „gotowiec”, który wystarczy wydrukować, wyciąć złożyć i wkleić do środka tekst, jak również wersja do wspólnego wykonania z dziećmi. Dzieci mogą kolorować, wyklejać, wycinać wydrukowane przez nas wzory. ZAPROSZENIA przygotowane są w wersji plików PDF 🙂 znajdziecie zaproszenia dla babci i dziadka, dla dziadka oraz dla babci…
  2. WKŁADA to pliki Word (do edycji tekstu), które opracowane są do poszczególnych zaproszeń.

Oczywiście można mieszać zaproszenia z wkładkami 🙂 ale najlepiej wydrukować je na grubszym papierze, np. na kartkach z bloku technicznego. Już od Was zależy czy skorzystacie z gotowca na którym jedynie podpiszą się dzieci lub odbiją roczki zanurzone w farbie, czy też zdecydujecie się na wersję do samodzielnego ozdobienia 🙂 Dodatkowo do zaproszeń możecie dokleić cekiny, ozdoby czy też wstążki…

PLIKI DO POBRANIA:

Poniżej znajdziecie kilka plików PDF z gotowymi szablonami…

a poniżej pliki Word (do edycji) z wkładami do zaproszeń… numerki odpowiadają numerom zaproszeń…

Przygotowałam również kilka wzorów zaproszeń, które można zarówno zwinąć w rulon i związać lub złożyć tak jak powyższe zaproszenia… Jeżeli chcecie wykonać zaproszenia w formie rulonu to tekst najlepiej wydrukować na drugiej stronie. Nie robiłam do tych zaproszeń wkładek. A pliki z wzorami są do pobrania poniżej (PDF)

PLIKI DO POBRANIA:

Jak Wam się podobają?

Na stronie znajdziecie jeszcze zaproszenia w formie kartki z kalendarza i są one tutaj:

ZAPROSZENIA dla dziadków…

Przy okazji zapraszam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Agix 2 października, 2020 at 9:00 pm

    Witaj, super stronka i super pomysły. Wpłata też kilkukrotnie była bo za takie zasoby i ogrom pracy sie należy. Mam jednak prośbę abyś powiedziała jak zrobić takie zaproszenie do druku składane . Chciałabym zrobić sama na urodziny swojej kruszynki Ale Nienwiem w jakim programie i jak ustawić aby ki wyszło jak tobie. Będę wdzięczna za mała podpowiedź. Pozdrawiam

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...