Co roku wspólnie z dziećmi przygotowujemy  upominki dla babć i dziadków. Bardzo często zdarza się, że upominki mamy już przygotowane w grudniu… Potem wystarczy je już tylko zapakować. Ale w co? Cześć upominków pakujemy do celofanu, a jeszcze inne nie muszą być do niczego pakowane… W tym roku postanowiłam przygotować kilka wzorów torebeczek lub pudełek z papieru do samodzielnego złożenia.

Poniżej znajdziecie kilka wzorów takich torebeczek (czarno-białe oraz kolorowe), które mogą również stać się pudełeczkami… wszytko zależy od tego czy zwiążecie całość kokardka czy też ze wstążki dorobicie rączki 🙂

Niezależnie, który wzór wybierzecie, najlepiej jest wydrukować szablon na grubszym papierze (np. na kartkach z bloku technicznego). Potem wystarczy już wyciąć, skleić, złożyć i związać zapakowany prezent wstążeczką 🙂

PLIKI DO POBRANIA:

Przy okazji zapraszam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?