Co roku wspólnie z dziećmi przygotowujemy  upominki dla babć i dziadków. Bardzo często zdarza się, że upominki mamy już przygotowane w grudniu… Potem wystarczy je już tylko zapakować. Ale w co? Cześć upominków pakujemy do celofanu, a jeszcze inne nie muszą być do niczego pakowane… W tym roku postanowiłam przygotować kilka wzorów torebeczek lub pudełek z papieru do samodzielnego złożenia.

Poniżej znajdziecie kilka wzorów takich torebeczek (czarno-białe oraz kolorowe), które mogą również stać się pudełeczkami… wszytko zależy od tego czy zwiążecie całość kokardka czy też ze wstążki dorobicie rączki 🙂

Niezależnie, który wzór wybierzecie, najlepiej jest wydrukować szablon na grubszym papierze (np. na kartkach z bloku technicznego). Potem wystarczy już wyciąć, skleić, złożyć i związać zapakowany prezent wstążeczką 🙂

PLIKI DO POBRANIA:

Przy okazji zapraszam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?