Co roku wspólnie z dziećmi przygotowujemy  upominki dla babć i dziadków. Bardzo często zdarza się, że upominki mamy już przygotowane w grudniu… Potem wystarczy je już tylko zapakować. Ale w co? Cześć upominków pakujemy do celofanu, a jeszcze inne nie muszą być do niczego pakowane… W tym roku postanowiłam przygotować kilka wzorów torebeczek lub pudełek z papieru do samodzielnego złożenia.

Poniżej znajdziecie kilka wzorów takich torebeczek (czarno-białe oraz kolorowe), które mogą również stać się pudełeczkami… wszytko zależy od tego czy zwiążecie całość kokardka czy też ze wstążki dorobicie rączki 🙂

Niezależnie, który wzór wybierzecie, najlepiej jest wydrukować szablon na grubszym papierze (np. na kartkach z bloku technicznego). Potem wystarczy już wyciąć, skleić, złożyć i związać zapakowany prezent wstążeczką 🙂

PLIKI DO POBRANIA:

Przy okazji zapraszam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂

POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥