KALENDARZE NA ROK 2019

Już wkrótce żegnamy Stary Rok, a witamy Nowy… jest to wspaniała okazja do przygotowania kalendarzy. Poniżej znajdziecie kalendarze dla przedszkolaków, które możecie przygotować wspólnie z dziećmi. Podczas przygotowań możecie utrwalić poszczególne nazwy miesięcy 🙂 oraz kalendarz dla dziadków, który może stać się miłą niespodzianką dla najbliższych 🙂

Przygotowanie kalendarzy jest naprawdę proste. Wystarczy pobrać jeden ze wzorów, wydrukować, a następnie dziurkaczem zrobić dziurki i za pomocą wstążki związać wszystkie kartki razem. Później w zależności od wzoru na jaki się zdecydowaliście można ozdobić poszczególne kartki z kalendarza…

KALENDARZ BYSTREGO PRZEDSZKOLAKA: Został stworzy z myślą o starszych dzieciach. Na poszczególnych kartkach kalendarza umieściłam zadania do wykonania. Zadania starałam się ułożyć tak, by pasowały do poszczególnych miesięcy.

PLIK DO POBRANIA:KALENDARZ bystrego przedszkolaka

KALENDARZ SUPER PRZEDSZKOLAKA: Na poszczególnych kartach kalendarza poza nazwą miesiąca oraz datami znajdziemy przysłowie lub wierszyk. Zadaniem dzieci jest wykonanie obrazka na każdej ze stron.

PLIK DO POBRANIA:KALENDARZ super przedszkolaka (1)

KALENDARZ DLA BABCI I DZIADKA: Może stać się cudowną niespodzianką dla najbliższych. Dzieci na poszczególnych kartkach z kalendarza mogą odbijać ręce, stopy w różnych kolorach lub mogą coś narysować, wykleić itd. Na stronie >>>TUTAJ<<< znajdziecie jeszcze inne kalendarze dla dziadków.

PLIK DO POBRANIA:KALENDARZ dla babci i dziadka

Dodatkowo wstawiam osobno kalendarz dla babci i dla dziadka 🙂

PLIK DO POBRANIA:  KALENDARZ dla babci, KALENDARZ dla dziadka

Jak Wam się podobają takie kalendarze? A może coś byście zmienili? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach poniżej 🙂

Przy okazji zapraszam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

2 komentarze

  • Reply Gosia 1 stycznia, 2019 at 5:22 pm

    A może osobno dla babci i osobno dla dziadka różne sytuacje w przedszkolnych rodzinkach 🙂

  • Reply Gosia 1 stycznia, 2019 at 5:38 pm

    znalazłam są 🙂 Jest Pani cudowna 🙂

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...