Ty razem nowa wersja starych kalendarzy 🙂 Kalendarze przygotowałam w kilku wersjach 🙂 Zatem znajdziecie poniżej kalendarz dla Babci i Dziadka jako wspólny prezent, albo osobno dla Babci i osobno dla Dziadka. Który wybierzecie… zdecydujecie sami 🙂

Każdy kalendarz jest przygotowany na tym samym szablonie, a wzory różnią się napisami lub poszczególnymi elementami. Najważniejsze jest chyba to, że przygotowanie takiego kalendarza jest naprawdę szybkie. Wystarczy wydrukować jeden ze wzorów na białych, albo kolorowych kartkach (najlepiej z bloku technicznego), a następnie w wyznaczonym miejscu przedszkolak może odbić swoją rączkę zanurzoną w farbie 🙂 to chyba najszybszy ze sposobów wykonania… ale nie jedyny. Jeżeli macie więcej czasu to dzieci w pustym miejscu mogą narysować portret babci i dziadka, albo z kolorowych guzików ułożyć i przykleić serduszko. Możecie również przykleić zdjęcia przyniesione przez dzieci i dookoła zrobić kolorową ramkę z guzików, filcowych lub piankowych ozdób. Naprawdę pomysłów na wykończenie kalendarza jest nieskończenie wiele…

Gdy już przygotujecie kalendarze, możecie włożyć je do:  antyramy, ramek na zdjęcia, albo samemu przygotować ramki ze szpatułek lekarskich 🙂

KALENDARZ

DLA BABCI I DZIADKA

2019

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 1

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 2

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 3

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 4

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 5

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 6

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 7

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 8

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 9

KALENDARZ dla babci i dziadka 2019 – 10

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

A przy okazji zapraszam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE, którą znajdziecie >>>TUTAJ<<< 🙂

Na stronie znajdziecie jeszcze inne pomysły na upominki dla dziadków 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

2 komentarze
  1. Kasia 3 lata temu

    A czy można liczyć na kalendarz 2020?

  2. J oanna 3 lata temu

    Witam czy kalendarze 2020 będą?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?