Znacie Kapitana Naukę?

Jeżeli nie to warto zapoznać się z tą bogata ofertą gier i książek edukacyjnych jakie ma do zaproponowania Wydawnictwo Edgard.

Na stronie wydawnictwa znajdziemy zarówno coś  dla młodszych jak i dla starszych dzieci, a ciekawie i estetycznie opracowane książki, gry i zabawy umilą czas niejednemu dziecku. W tym przedświątecznym okresie zawitały do nas trzy pozycje od Kapitana Nauki i są to:

– loteryjka obrazkowa ŚWIAT, która przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 lat,

– ciekawa książka NA TROPIE ANGIELSKICH SŁÓWEK,

– puzzle obserwacyjne RYCERZE, które przeznaczone są dla dzieci sześcioletnich.

Każda z powyższych propozycji jest wykonana bardzo estetycznie. Ilustracje swym wyglądem zachęcają dzieci do zabawy. Plansze do gier oraz poszczególne elementy takie jak emblematy do loteryjki są bardzo starannie przygotowane, a do puzzli został dołączony ciekawy plakat, na którym możemy odszukiwać i wskazywać rycerskie obrazki co na pewno spodoba się niejednemu chłopcu.

Tym razem gry i książeczka umilały czas mojemu Małemu Testerowi w szpitalu, gdzie niestety musimy spędzać czas. W szczególności przypadła nam do gustu loteryjka obrazkowa ŚWIAT. Pomimo tego, ze jest przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku to mój dwulatek miał wielką frajdę podczas dopasowywania obrazków.

Również książeczka bardzo spodobała się mojemu Mikołajowi, ale nam posłużyła do ćwiczenia polskich, a nie angielskich słówek. Naszym zadaniem było wskazywanie i nazywanie poszczególnych obrazków w języku polskim. Warto zaznaczyć, że zarówno książka jak i poszczególne strony są usztywnione co sprawia, że posłuży nam przez długie lata.

Na ten moment puzzle okazały się dla nas za dużym wyzwaniem, ale zostaną sprezentowane komuś starszemu 😊

To tylko trzy propozycje od Kapitana Nauki jakie trafiły do nas w tym przedświątecznym okresie. Na stronie wydawnictwa Edgard jak również w sklepach stacjonarnych takich jak Empik lub Smyk znajdziecie jeszcze wiele innych  propozycji gier i książek od Kapitana Nauki. Ja osobiści gorąco polecam Wam tą serię książek i gier edukacyjnych, które sprawdzą się zarówno w przedszkolu jak i w domu. Jeżeli nie macie pomysłów na świąteczne prezenty dla dzieci to znajdziecie z tej serii szereg propozycji na świąteczne upominki…

 

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?