Z okazji 2 urodzin Przedszkolankowo.pl udostępniamy nasz MINI ZESTAW Bałwankowe rady na zimowe zabawy za darmo! Poniżej znajdziecie opis zestawu oraz pliki PDF do pobrania 🙂

MINI ZESTAW

BAŁWANKOWE RADY NA ZIMOWE ZABAWY

MINI ZESTAW Bałwankowe rady na zimowe zabawy! jest naszym kolejnym projektem. W skład zestawu wchodzi poradnik dla nauczyciela, plansze demonstracyjne, karty pracy, prezentacja multimedialna oraz znaczki opracowane jako dodatek do plansz. Zestaw ma za zadanie przybliżyć dzieciom temat bezpiecznych i niebezpiecznych zabaw zimą.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

PŁYTA Z PREZENTACJĄ MULTIMEDIALNĄ, na której znajdziecie materiały opracowane do wiersza „Bałwankowe rady na zimowe zabawy”. Prezentacje zostały przygotowane w programie PowerPoint. Na płycie znajdziecie dwa pliki: prezentację PowerPoint 97-2003 oraz prezentację PowerPoint 2016. Podczas odtwarzania wybierajcie tą, która odpowiada wgranemu na waszym komputerze pakietowi OFFICE. Prezentacje oraz animacje uruchamiają się po kliknięciu w myszkę, w ten sposób sami kontrolujecie czas wyświetlania poszczególnych slajdów.

PRZEWODNIK, w którym znajdziecie autorski tekst wiersza, opis zabaw i eksperymentów, które możemy przeprowadzić z dziećmi podczas zimy.

TECZKA, a w niej znajdziecie 9 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g, oraz 9 plansz demonstracyjnych wydrukowanych na papierze fotograficznym 180g i dodatkowo zalaminowanych. W teczce znajdziecie również dwa arkusze ze znaczkami. Na każdym arkuszu jest po 6 znaczków (uśmiechnięte bałwanki oraz smutne bałwanki), które możecie wykorzystać podczas omawiania plansz. Zadaniem dzieci jest dopasowanie odpowiednich znaczków do plansz (bezpieczne zabawy – uśmiechnięte buzie, niebezpieczne zabawy – smutne buzie). Znaczki zostały wydrukowane na papierze fotograficznym 180g (do samodzielnego wycięcia i laminowania).

PLIKI DO POBRANIA

PLANSZE:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

KARTY PRACY:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

EMBLEMATY: Znaczki 1, Znaczki 2

PORADNIK: BAŁWANKOWE RADY NA ZIMOWE ZABAWY poradnik

PREZENTACJA:  Bałwankowe rady na zimowe zabawy! PowerPoint 2016, Bałwankowe rady na zimowe zabawy! PowerPoint 97-2007

Przy okazji zachęcam do wsparcia strony poprzez udział w ZRZUTCE 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

2 komentarze
  1. Maszka 4 lata temu

    Dziękuję pięknie

  2. Judyta 4 lata temu

    Dziękuję również ☺️ Udało mi się wykorzystać z dzieckiem kilka kart pracy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?