WYNIKI… jesteście ciekawi komu przyznaliśmy nagrody? Poniżej znajdziecie odpowiedź 🙂 Spośród nadesłanych prac wyłoniliśmy laureatów konkursu, do których wyślemy nagrody, a drogą mailową pamiątkowe dyplomy i podziękowania. Dla pozostałych uczestników również wyślemy pamiątkowe dyplomy 🙂

Na czym polegało zadanie konkursowe? Dla przypomnienia: zadaniem było ozdobienie przez dzieci jednej z dwóch kolorowanek, które bezpłatnie można pobrać ze strony Wooby, a następnie przesłanie nam zdjęć z realizacji 🙂 Dodatkowo należało pobrać bezpłatną aplikację, dzięki której zwierzęta ożywają i wysłać nam zdjęcie jak Wasze pokolorowane lub wyklejone zwierzątko wygląda w Aplikacji 🙂 Na wykonanie zadania było aż 2 tygodnie 🙂 i w tym czasie na naszego e-maila przyszło kilka, bardzo ładnych prac, z których wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze 🙂

Nagrody… dla każdego uczestnika roześlemy drogą mailową dyplom Przyjaciela Zwierząt oraz podziękowania dla Pań, Mam… za przygotowanie dzieci do konkursu. Dla trzech najciekawszych prac WoobyKids przygotowało dodatkowe nagrody… Zwycięzca otrzyma kolorowankę WoobyFarm, a dla drugiego i trzeciego miejsca przygotowane zostały specjalne kody rabatowe, które można będzie wykorzystać podczas zakupu swojej kolorowanki od Wooby 🙂

 

Wyniki… na to chyba czekacie z niecierpliwością… Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu, którym serdecznie gratulujemy 🙂

I MIEJSCE: Kacper i  jego świnka z filcu, która została przygotowana “pod okiem” Pani Agatki z Przedszkola Publicznego nr 16 w Olsztynie 🙂

II MIEJSCE: Maja i jej szczeniaczek wypełniony kredkową mozaiką, a nad przebiegiem pracy czuwała Mama Monika 🙂

III MIEJSCE: Iga i jej szczeniaczek, który został pokolorowany kredkami, flamastrami oraz dodatkowo ozdobiony kolorowymi naklejkami i pieczątkami, a nad przebiegiem prac czuwała Mama Małgosia 🙂

Do zwycięzców zostaną wysłane wiadomości e-mail z dyplomami oraz podziękowaniami i szczegółami dotyczącymi wysyłki nagród. Gratulujemy również talentu pozostałym uczestnikom, do których również wyślemy w wiadomości e-mail pamiątkowe dyplomy 🙂 Dodatkowo w osobnej wiadomości e-mail wyślę dla Pań, które przygotowywały dzieci do konkursu PRZEDSZKOLANKOWĄ NIESPODZIANKĘ z autorskimi materiałami edukacyjnymi 🙂

Przy tej okazji dziękuję Pani Oli z WoobyKids za miłą współpracę podczas organizacji konkursu 🙂 oraz zachęcam wszystkich do odwiedzenia >>>Wooby<<< na ich stronie oraz polubienia ich na >>>FB<<< 🙂 a ja już nie mogę doczekać się kolejnych propozycji kolorowanek 3D od Wooby…

GALERIA PRAC DZIECI

♥WIELKIE BRAWA I GRATULACJE♥

♥DLA MAŁYCH ARTYSTÓW♥

*** Gdyby do kogoś nie dodarła wiadomość e-mail proszę o kontakt 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?