Zapraszam wszystkich do udziału w konkursie plastycznym “Moje zwierzątko z WoobyFarm”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez WoobyKids! Co trzeba zrobić? To bardzo proste!

 1. Zapoznaj się z regulaminem konkursu (PDF): REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO – Moje zwierzątko z WoobyFarm
 2. Pobierz darmową wersję kolorowanki ze strony WoobyKids (https://woobykids.com/). Nie wiesz jak to zrobić? Kliknij w link, a następnie odszukaj na stronie Wooby zakładkę WYPRÓBUJ, po kliknięciu w nią pojawi się miejsce na wpisanie adresu e-mail, na który zostaną wysłane dwie darmowe kolorowanki (szczeniaczek oraz świnka).
 3. Wydrukuj kolorowankę w dowolnym formacie 🙂
 4. Ozdób kolorowankę wspólnie z dzieckiem (pamiętaj, że liczy się samodzielna praca dziecka, Ty możesz jedynie pomóc!).
 5. Pobierz na urządzenie mobilne darmową Aplikację, dzięki której zwierzęta ożywają, a następnie wspólnie z dziećmi obejrzyjcie ozdobione zwierzątko jak wygląda w Aplikacji. Jeżeli nie wiesz jak pobrać, to na kolorowance jest instrukcja 🙂
 6. Zrób minimum 2 zdjęcia ozdobionej kolorowanki oraz zdjęcie jak zwierzątko wygląda w aplikacji i wyślij na adres: konkurs@przedszkolankowo.pl .
 7. W tytule wiadomości wpisz: KONKURS.
 8. W treści wiadomości, w kilku zdaniach napisz jaką technikę plastyczną wykorzystaliście podczas ozdabiania obrazka oraz pozostałe informacje, które znajdziecie w regulaminie.

*Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu!

***

Na Wasze zdjęcia czekamy aż do 21.10.2018 roku! Nie zwlekaj pobierz kolorowanki i wspólnie z dziećmi wykonajcie pracę plastyczną, a zdjęcia z realizacji przesilicie do nas 🙂 Ogłoszenie wyników 24.10.2018 roku!

Dla wszystkich uczestników wyślemy pamiątkowe dyplomy oraz podziękowania do samodzielnego wydruku. Zdjęcia z realizacji zostaną opublikowane na stronach Organizatorów 🙂

Dla najlepszych i najciekawszych prac przygotowane są następujące nagrody:

 • I miejsce – KOLOROWANKA WobyFarm (książeczka)
 • II miejsce – KOD RABATOWY 30%
 • III miejsce – KOD RABATOWY 20 %

***

ZATEM GORĄCO ZAPRASZAMY DO KONKURSU

 wszystkie DZIECI od 2-8 roku wraz ze swoimi: rodzicami, Paniami ze żłobka, przedszkola, szkoły, terapeutów, logopedów oraz inne osoby, które pracują na co dzień z dziećmi 🙂

*** A dla Pań, które przegotowały dzieci do konkursu przygotowałam PRZEDSZKOLANKOWĄ niespodziankę, którą wyślę na e-mail wraz z dyplomami i podziękowaniami 🙂

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Na moim blogu >>>TUTAJ<<< znajdziecie kilka pomysłów na wykorzystanie kolorowanki WoobyFarm 🙂

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?