Zapraszam wszystkich do udziału w konkursie plastycznym „Moje zwierzątko z WoobyFarm”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez WoobyKids! Co trzeba zrobić? To bardzo proste!

 1. Zapoznaj się z regulaminem konkursu (PDF): REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO – Moje zwierzątko z WoobyFarm
 2. Pobierz darmową wersję kolorowanki ze strony WoobyKids (https://woobykids.com/). Nie wiesz jak to zrobić? Kliknij w link, a następnie odszukaj na stronie Wooby zakładkę WYPRÓBUJ, po kliknięciu w nią pojawi się miejsce na wpisanie adresu e-mail, na który zostaną wysłane dwie darmowe kolorowanki (szczeniaczek oraz świnka).
 3. Wydrukuj kolorowankę w dowolnym formacie 🙂
 4. Ozdób kolorowankę wspólnie z dzieckiem (pamiętaj, że liczy się samodzielna praca dziecka, Ty możesz jedynie pomóc!).
 5. Pobierz na urządzenie mobilne darmową Aplikację, dzięki której zwierzęta ożywają, a następnie wspólnie z dziećmi obejrzyjcie ozdobione zwierzątko jak wygląda w Aplikacji. Jeżeli nie wiesz jak pobrać, to na kolorowance jest instrukcja 🙂
 6. Zrób minimum 2 zdjęcia ozdobionej kolorowanki oraz zdjęcie jak zwierzątko wygląda w aplikacji i wyślij na adres: konkurs@przedszkolankowo.pl .
 7. W tytule wiadomości wpisz: KONKURS.
 8. W treści wiadomości, w kilku zdaniach napisz jaką technikę plastyczną wykorzystaliście podczas ozdabiania obrazka oraz pozostałe informacje, które znajdziecie w regulaminie.

*Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu!

***

Na Wasze zdjęcia czekamy aż do 21.10.2018 roku! Nie zwlekaj pobierz kolorowanki i wspólnie z dziećmi wykonajcie pracę plastyczną, a zdjęcia z realizacji przesilicie do nas 🙂 Ogłoszenie wyników 24.10.2018 roku!

Dla wszystkich uczestników wyślemy pamiątkowe dyplomy oraz podziękowania do samodzielnego wydruku. Zdjęcia z realizacji zostaną opublikowane na stronach Organizatorów 🙂

Dla najlepszych i najciekawszych prac przygotowane są następujące nagrody:

 • I miejsce – KOLOROWANKA WobyFarm (książeczka)
 • II miejsce – KOD RABATOWY 30%
 • III miejsce – KOD RABATOWY 20 %

***

ZATEM GORĄCO ZAPRASZAMY DO KONKURSU

 wszystkie DZIECI od 2-8 roku wraz ze swoimi: rodzicami, Paniami ze żłobka, przedszkola, szkoły, terapeutów, logopedów oraz inne osoby, które pracują na co dzień z dziećmi 🙂

*** A dla Pań, które przegotowały dzieci do konkursu przygotowałam PRZEDSZKOLANKOWĄ niespodziankę, którą wyślę na e-mail wraz z dyplomami i podziękowaniami 🙂

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Na moim blogu >>>TUTAJ<<< znajdziecie kilka pomysłów na wykorzystanie kolorowanki WoobyFarm 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account