ZESZYT PRZEDSZKOLAKA – GRUPA ŻABKI

No i jest… nasz pierwszy ZESZYT PRZEDSZKOLAKA oraz przygotowane do zeszytu materiały, które pomogą podczas rozwiązywania zadań. Cały zestaw jest opracowany w wersji kolorowej (nie ma możliwości wstawienia wersji czarno-białej). Można podczas drukowania ustawić opcję – DRUKUJ W ODCIENIACH SZAROŚCI, wówczas podczas drukowania nie będą potrzebne kolorowe tusze.

W zestawie znajdziecie:

ZESZYT PRZEDSZKOLAKA: a w nim stronę tytułową, stronę na wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz karty pracy (karty pracy opracowane są zarówno dla dzieci młodszych jak i dla starszych) – drukujemy tylko te karty pracy, które są odpowiednie dla dzieci z jakimi pracujecie.

Okładka 1

Strona 21

Strona 22

Strona 23

Dodam, że strony nie są po kolei, po prostu w takiej kolejności przygotowywaliśmy materiały.

PORADNIK DLA NAUCZYCIELA:  a w nim strona tytułowa, opis co zawiera zestaw, opisy zabaw, żabie ciekawostki oraz tekst wiersza.

Okładka 3

Poradnik strona 1

Poradnik strona 2

Poradnik strona 3

Poradnik strona 4

Poradnik strona 5

PLANSZE: 3 plansze prezentujące żabki, bohaterki zeszytu; 3 plansze, które można wykorzystać podczas zabawy ŻABIA MOWA; 4 plansze przedstawiające żabie emocje.

Plansza 1

Plansza 2

Plansza 3

Radość

Smutek

Strach

Złość

Żabia Mowa 1

Żabia Mowa 2

Żabia Mowa 3

DODATKOWE MATERIAŁY: etykiety, które można wykorzystać na teczkach z pracami dzieci; logo grupy, dyplom, który można wręczyć dzieciom po rozwiązaniu zadań z zeszytu lub przy innej okazji.

Dyplom

Etykiety

Logo Żabki

Materiały zapisane są jako pliki PDF, także w tej opcji jest możliwość wypisania imion dzieci 🙂 Dodatkowo zachęcam do udziału w ZRZUTCE na wsparcie rozwoju strony https://zrzutka.pl/p8r5d6/wplac  🙂 Może w najbliższym czasie uda się nam jeszcze coś opracować do „żabkowego” zestawu 🙂 dlatego zaglądajcie tu jeszcze 🙂