No i jest… nasz pierwszy ZESZYT PRZEDSZKOLAKA oraz przygotowane do zeszytu materiały, które pomogą podczas rozwiązywania zadań. Cały zestaw jest opracowany w wersji kolorowej (nie ma możliwości wstawienia wersji czarno-białej). Można podczas drukowania ustawić opcję – DRUKUJ W ODCIENIACH SZAROŚCI, wówczas podczas drukowania nie będą potrzebne kolorowe tusze.

W zestawie znajdziecie:

ZESZYT PRZEDSZKOLAKA: a w nim stronę tytułową, stronę na wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz karty pracy (karty pracy opracowane są zarówno dla dzieci młodszych jak i dla starszych) – drukujemy tylko te karty pracy, które są odpowiednie dla dzieci z jakimi pracujecie.

Okładka 1

Okładka 2

Strona 1

Strona 2

Strona 3

Strona 4

Strona 5

Strona 6

Strona 7

Strona 8

Strona 9

Strona 10

Strona 11

Strona 12

Strona 13

Strona 14

Strona 15

Strona 16

Strona 17

Strona 18

Strona 19

Strona 20

Strona 21

Strona 22

Strona 23

Dodam, że strony nie są po kolei, po prostu w takiej kolejności przygotowywaliśmy materiały.

PORADNIK DLA NAUCZYCIELA:  a w nim strona tytułowa, opis co zawiera zestaw, opisy zabaw, żabie ciekawostki oraz tekst wiersza.

Okładka 3

Poradnik strona 1

Poradnik strona 2

Poradnik strona 3

Poradnik strona 4

Poradnik strona 5

PLANSZE: 3 plansze prezentujące żabki, bohaterki zeszytu; 3 plansze, które można wykorzystać podczas zabawy ŻABIA MOWA; 4 plansze przedstawiające żabie emocje.

Plansza 1

Plansza 2

Plansza 3

Radość

Smutek

Strach

Złość

Żabia Mowa 1

Żabia Mowa 2

Żabia Mowa 3

DODATKOWE MATERIAŁY: etykiety, które można wykorzystać na teczkach z pracami dzieci; logo grupy, dyplom, który można wręczyć dzieciom po rozwiązaniu zadań z zeszytu lub przy innej okazji.

Dyplom

Etykiety

Logo Żabki

Materiały zapisane są jako pliki PDF, także w tej opcji jest możliwość wypisania imion dzieci 🙂 Dodatkowo zachęcam do udziału w ZRZUTCE na wsparcie rozwoju strony https://zrzutka.pl/p8r5d6/wplac  🙂 Może w najbliższym czasie uda się nam jeszcze coś opracować do “żabkowego” zestawu 🙂 dlatego zaglądajcie tu jeszcze 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?