Pasowanie na przedszkolaka jest bardzo ważną uroczystości w szczególności dla dzieci… Nam nauczycielom przypada rola, by ten dzień zorganizować w taki sposób by wszystkie dzieci wspominały go bardzo mile… Zatem musimy przygotować scenariusz, dyplomy, upominki oraz dekorację. Poniżej znajdziecie kilka wzorów liter, z których możecie ułożyć takie napisy jak: PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA oraz KRABIKI. Literki nie są po kolei i w ciągu nie składają się w żaden sensowny napis. Zatem należy wydrukować tylko te literki, które są Wam potrzebne do ułożenia napisu 🙂

litery1

litery2

litery3

litery4

litery5

Do utworzenia powyższego napisu użyłam zestawu liter 5 oraz 4, pozostałe wzory liter są przygotowane w wersji na chorągiewkach, z których również może powstać ciekawy napis. Niestety nie ze wszystkich wzorów powstaną wyżej wspomniane przeze mnie napisy 🙁

Jeżeli nie macie przygotowanych jeszcze dyplomów to jeden wzór znajdziecie poniżej 🙂

PLIK DO POBRANIA:DYPLOM PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA dla KRABIKÓW


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

4 komentarze
 1. Marta 6 lat temu

  a różyczkowe pasowanie by się gdzieś nie znalazło ? Help

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   niestety nie mam dla różyczek 🙁 a najwcześniej mogłabym coś przygotować za tydzień…

 2. Marta 6 lat temu

  byłby suuper 🙂

 3. Dagmara 6 lat temu

  A napis dla Niedźwiadków i Wiewiórek i dyplomy znalazłyby się?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?