Pasowanie na przedszkolaka jest bardzo ważną uroczystości w szczególności dla dzieci… Nam nauczycielom przypada rola, by ten dzień zorganizować w taki sposób by wszystkie dzieci wspominały go bardzo mile… Zatem musimy przygotować scenariusz, dyplomy, upominki oraz dekorację. Poniżej znajdziecie kilka wzorów liter, z których możecie ułożyć takie napisy jak: PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA oraz KRABIKI. Literki nie są po kolei i w ciągu nie składają się w żaden sensowny napis. Zatem należy wydrukować tylko te literki, które są Wam potrzebne do ułożenia napisu 🙂

litery1

litery2

litery3

litery4

litery5

Do utworzenia powyższego napisu użyłam zestawu liter 5 oraz 4, pozostałe wzory liter są przygotowane w wersji na chorągiewkach, z których również może powstać ciekawy napis. Niestety nie ze wszystkich wzorów powstaną wyżej wspomniane przeze mnie napisy 🙁

Jeżeli nie macie przygotowanych jeszcze dyplomów to jeden wzór znajdziecie poniżej 🙂

PLIK DO POBRANIA:DYPLOM PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA dla KRABIKÓW


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

4 komentarze
 1. Marta 4 lata temu

  a różyczkowe pasowanie by się gdzieś nie znalazło ? Help

  • Magdalena autor
   Magdalena 4 lata temu

   niestety nie mam dla różyczek 🙁 a najwcześniej mogłabym coś przygotować za tydzień…

 2. Marta 4 lata temu

  byłby suuper 🙂

 3. Dagmara 4 lata temu

  A napis dla Niedźwiadków i Wiewiórek i dyplomy znalazłyby się?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?