PANI JESIEŃ… szablony, kolorowanki, plansza…

Stwórz swoją Panią Jesień według wzoru z Przedszkolankowo.pl 🙂 Poniżej znajdziecie kilka plików, na których zamieszczony jest między innymi szablon do samodzielnego wycięcia i stworzenia z niego Pani Jesieni. Dodatkowo jest przygotowana jedna plansza demonstracyjna przedstawiająca Jesień (kolorowa)  oraz kolorowanki dla dzieci. Na jednej przedszkolaki mogą pokolorować Panią Jesień, a na drugiej dodatkowo sami przygotowują suknię rysując liście, kasztany, żołędzie lub naklejając gotowe elementy itd., które są wycięte z kolorowego papieru np. za pomocą ozdobnych dziurkaczy.

Ja zrobić Panią Jesień? Wystarczy wydrukować poszczególne elementy, a następnie odrysować je na kolorowym papierze i wyciąć. Po złożeniu i sklejeniu wszystkich części, powstanie Wam taka postać Pani Jesieni jak widzicie na obrazku. Szablony są w wersji czarno-białej oraz kolorowej.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

PANI JESIEŃ

Pani jesień (czarno-biały )

Pani jesień (szablon 1)

Pani jesień (szablon 2)

Pani jesień

LIŚCIE KOLOROWE & LIŚCIE CZARNO-BIAŁE

z których można zrobić suknię Pani Jesieni, jak również można nimi ozdobić salę 🙂 liście przygotowane są w jednym formacie podczas drukowania wystarczy zmieniać rozmiar 🙂

1.1,1,2.2,2,3.3,3,4.4,4,5.5,5,6.6,6,8.8,8,9.9,9,10.10,10,11.11,11,12.12,12

13.13,13,14.14,14,15,16,17.17,17,18,19,20.20,20,21.21,21,22.22,22,23,24.24,24

Życzę miłego wycinania, a jak stworzycie swoją Panią Jesień z moich szablonów lub wykorzystacie szablony do przygotowania pracy plastycznej z dziećmi będzie mi miło jak na grupie Przedszkolankowo.pl opublikujcie zdjęcia z realizacji lub prześlecie na przedszkolankowego e-maila zdjęcia swoich Jesieni, tak bym mogła opublikować je na stronie 🙂 Dla każdego, kto zdecyduje się na publikację zdjęć z przygotowaną jesienią przygotowałam niespodziankę 🙂

JAK WAM SIĘ PODOBA TAKA PANI JESIEŃ?

PISZCIE W KOMENTARZACH PONIŻEJ 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

 

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...