Stwórz swoją Panią Jesień według wzoru z Przedszkolankowo.pl 🙂 Poniżej znajdziecie kilka plików, na których zamieszczony jest między innymi szablon do samodzielnego wycięcia i stworzenia z niego Pani Jesieni. Dodatkowo jest przygotowana jedna plansza demonstracyjna przedstawiająca Jesień (kolorowa)  oraz kolorowanki dla dzieci. Na jednej przedszkolaki mogą pokolorować Panią Jesień, a na drugiej dodatkowo sami przygotowują suknię rysując liście, kasztany, żołędzie lub naklejając gotowe elementy itd., które są wycięte z kolorowego papieru np. za pomocą ozdobnych dziurkaczy.

Ja zrobić Panią Jesień? Wystarczy wydrukować poszczególne elementy, a następnie odrysować je na kolorowym papierze i wyciąć. Po złożeniu i sklejeniu wszystkich części, powstanie Wam taka postać Pani Jesieni jak widzicie na obrazku. Szablony są w wersji czarno-białej oraz kolorowej.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

PANI JESIEŃ

Pani jesień (czarno-biały )

Pani jesień (szablon 1)

Pani jesień (szablon 2)

Pani jesień

LIŚCIE KOLOROWE & LIŚCIE CZARNO-BIAŁE

z których można zrobić suknię Pani Jesieni, jak również można nimi ozdobić salę 🙂 liście przygotowane są w jednym formacie podczas drukowania wystarczy zmieniać rozmiar 🙂

1.1,1,2.2,2,3.3,3,4.4,4,5.5,5,6.6,6,8.8,8,9.9,9,10.10,10,11.11,11,12.12,12

13.13,13,14.14,14,15,16,17.17,17,18,19,20.20,20,21.21,21,22.22,22,23,24.24,24

Życzę miłego wycinania, a jak stworzycie swoją Panią Jesień z moich szablonów lub wykorzystacie szablony do przygotowania pracy plastycznej z dziećmi będzie mi miło jak na grupie Przedszkolankowo.pl opublikujcie zdjęcia z realizacji lub prześlecie na przedszkolankowego e-maila zdjęcia swoich Jesieni, tak bym mogła opublikować je na stronie 🙂 Dla każdego, kto zdecyduje się na publikację zdjęć z przygotowaną jesienią przygotowałam niespodziankę 🙂

JAK WAM SIĘ PODOBA TAKA PANI JESIEŃ?

PISZCIE W KOMENTARZACH PONIŻEJ 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

 

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?