Początek roku jest czasem, kiedy wspólnie z dziećmi ustalamy zasady i reguły obowiązujące w grupie. Dlatego wpadłam na pomysł stworzenia książeczek zawierających zasady.

Zadaniem dzieci jest pokolorowanie poszczególnych stron książeczki (na każdej stronie jest przedstawiona jedna z zasad), a następnie na stronie tytułowej odbycie swojej dłoni lub odrysowanie jej na znak, że dziecko zapoznało się z zasadami i deklaruje, że będzie ich przestrzegało.

Na koniec gotowe książeczki można zszyć zszywaczem lub za pomocą dziurkacza zrobić dziurki przez, które można przeciągnąć wstążkę i związać. Dodatkowo >>>TUTAJ<<< znajdziecie wersję kolorową tego kodeksu, a poniżej zamieszczam pliki do pobrania 🙂

Karta pracy 1

Karta pracy 2

Karta pracy 3

Karta pracy 4

Karta pracy 5

Karta pracy 6

Karta pracy 7

Karta pracy 8

Karta pracy 9

Karta pracy 10

Okładka

Jak Wam się podoba?


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?