Nasz przedszkolankowy konkurs nie cieszył się zbyt wielkim zainteresowaniem, ale cztery Panie podjęły wyzwanie i opublikowały w komentarzu zdjęcia z naszymi pomocami 🙂 za co DZIĘKUJEMY!

Pora zatem na ogłoszenie wyników… naszym zwycięzcą zostaje Pani Marzena Mocek, która w swojej sali wykorzystała najwięcej naszych pomocy 🙂 i to do Pani wyślemy nasz przedszkolankowy zestaw niespodziankę… Co to będzie za zestaw? O tym przekona się Pani otwierając przesyłkę 🙂 ale mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona 🙂 GRATULUJEMY!

W związku z tym, że tak mało  naszych “fejsbukowych grupowiczów” wzięło udział w naszym konkursie, również dla pozostałych Pań przygotowaliśmy “niespodzianki pocieszanki”, czyli nagrody pocieszenia 🙂 a będą to nasze przedszkolankowe mini zestawy (pliki PDF), które wyślemy na wskazany adres e-mail 🙂

a tak prezentują się nasze pomoce w Waszych salach 🙂

GRATULUJEMY!

ADMINISTRATORZY Przedszkolankowo.pl

P.S.

Wysłaliśmy do wszystkich Pań wiadomość na FB, proszę zajrzeć do folderu INNE 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?