PRZEDSZKOLANKOWY KONKURS FOTO wyniki :)

Nasz przedszkolankowy konkurs nie cieszył się zbyt wielkim zainteresowaniem, ale cztery Panie podjęły wyzwanie i opublikowały w komentarzu zdjęcia z naszymi pomocami 🙂 za co DZIĘKUJEMY!

Pora zatem na ogłoszenie wyników… naszym zwycięzcą zostaje Pani Marzena Mocek, która w swojej sali wykorzystała najwięcej naszych pomocy 🙂 i to do Pani wyślemy nasz przedszkolankowy zestaw niespodziankę… Co to będzie za zestaw? O tym przekona się Pani otwierając przesyłkę 🙂 ale mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona 🙂 GRATULUJEMY!

W związku z tym, że tak mało  naszych „fejsbukowych grupowiczów” wzięło udział w naszym konkursie, również dla pozostałych Pań przygotowaliśmy „niespodzianki pocieszanki”, czyli nagrody pocieszenia 🙂 a będą to nasze przedszkolankowe mini zestawy (pliki PDF), które wyślemy na wskazany adres e-mail 🙂

a tak prezentują się nasze pomoce w Waszych salach 🙂

GRATULUJEMY!

ADMINISTRATORZY Przedszkolankowo.pl

P.S.

Wysłaliśmy do wszystkich Pań wiadomość na FB, proszę zajrzeć do folderu INNE 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...