Pora żebym i ja się czymś pochwaliła 🙂 Już jakiś czas temu pisałam o Kolorowym potworze i jego emocjach, a po opublikowaniu postu na moim blogu otrzymałam propozycję od wydawnictwa mamania.pl na opracowanie materiałów do książki. Trwało to jakiś czas, bo czekaliśmy na zgodę autorki książki na wykorzystanie wizerunku potwora, ale udało się. Po wielu nieprzespanych nocach, wraz z mężem przygotowaliśmy gotowy zestaw plansz, kart pracy, etykiet, pomysłów na zabawy, które możecie wykorzystać podczas zajęć z dziećmi.

Materiały są do darmowego pobierania bezpośrednio ze strony wydawnictwa i znajdziecie je >>>TUTAJ<<<. Stanowią one integralną całość z książką, którą warto wykorzystać podczas wprowadzania tematu emocji.

Ja swój zestaw materiałów mam już wydrukowany 🙂 a Wy?

 

Dodatkowo >>>TUTAJ<<< znajdziecie opis sposobu wykonania potworów, które możecie wykorzystać do zabaw z dziećmi 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?