Kolejny, ważny projekt Przedszkolankowo.pl

Pora żebym i ja się czymś pochwaliła 🙂 Już jakiś czas temu pisałam o Kolorowym potworze i jego emocjach, a po opublikowaniu postu na moim blogu otrzymałam propozycję od wydawnictwa mamania.pl na opracowanie materiałów do książki. Trwało to jakiś czas, bo czekaliśmy na zgodę autorki książki na wykorzystanie wizerunku potwora, ale udało się. Po wielu nieprzespanych nocach, wraz z mężem przygotowaliśmy gotowy zestaw plansz, kart pracy, etykiet, pomysłów na zabawy, które możecie wykorzystać podczas zajęć z dziećmi.

Materiały są do darmowego pobierania bezpośrednio ze strony wydawnictwa i znajdziecie je >>>TUTAJ<<<. Stanowią one integralną całość z książką, którą warto wykorzystać podczas wprowadzania tematu emocji.

Ja swój zestaw materiałów mam już wydrukowany 🙂 a Wy?

 

Dodatkowo >>>TUTAJ<<< znajdziecie opis sposobu wykonania potworów, które możecie wykorzystać do zabaw z dziećmi 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...