Początek roku tuż… tuż… zatem jest to czas na przygotowywania sal, pomocy dydaktycznych i dokumentów… Jest to również czas na wzbogacanie swojego warsztatu pracy o nowe pomoce dydaktyczne np. te, które są do wygrania w moim PRZEDSZKOLANKOWYM KONKURSIE FOTO 🙂

Na czym polega konkurs? To bardzo proste! Wystarczy: po pierwsze zapoznać się z regulaminem, który jest dostępny poniżej, a następnie pod konkursowym postem na przedszkolankowej grupie na FB  od 28.08.2018 do 31.08.2018 w komentarzu umieścić zdjęcie swojej przedszkolnej sali, na którym oczywiście widać “przedszkolankowe pomoce”, które możecie pobierać z mojej strony 🙂

Wyniki konkursu pojawią się 01.09.2018 na FB i blogu, a do wygrania jest jeden przedszkolankowy zestaw niespodzianka, zawierający pomoce dydaktyczne, które na pewno wykorzystacie w pracy z dziećmi 🙂

PAMIĘTAJ! Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

PLIK DO POBRANIA: REGULAMIN KONKURSU – PRZEDSZKOLANKOWY KONKURS FOTO

POWODZENIA!

i czekam na Wasze fotki na FB 🙂

 

 

 

 

ZDJĘCIA umieszczamy w komentarzach na FB pod postem z tym zdjęciem:

P.S. Jeżeli macie pytania dotyczące konkursu piszcie 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?