PRZEDSZKOLANKOWY KONKURS FOTO

Początek roku tuż… tuż… zatem jest to czas na przygotowywania sal, pomocy dydaktycznych i dokumentów… Jest to również czas na wzbogacanie swojego warsztatu pracy o nowe pomoce dydaktyczne np. te, które są do wygrania w moim PRZEDSZKOLANKOWYM KONKURSIE FOTO 🙂

Na czym polega konkurs? To bardzo proste! Wystarczy: po pierwsze zapoznać się z regulaminem, który jest dostępny poniżej, a następnie pod konkursowym postem na przedszkolankowej grupie na FB  od 28.08.2018 do 31.08.2018 w komentarzu umieścić zdjęcie swojej przedszkolnej sali, na którym oczywiście widać „przedszkolankowe pomoce”, które możecie pobierać z mojej strony 🙂

Wyniki konkursu pojawią się 01.09.2018 na FB i blogu, a do wygrania jest jeden przedszkolankowy zestaw niespodzianka, zawierający pomoce dydaktyczne, które na pewno wykorzystacie w pracy z dziećmi 🙂

PAMIĘTAJ! Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

PLIK DO POBRANIA: REGULAMIN KONKURSU – PRZEDSZKOLANKOWY KONKURS FOTO

POWODZENIA!

i czekam na Wasze fotki na FB 🙂

 

 

 

 

ZDJĘCIA umieszczamy w komentarzach na FB pod postem z tym zdjęciem:

P.S. Jeżeli macie pytania dotyczące konkursu piszcie 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...