1. Renata 4 lata temu

Dziękuję, bardzo przydatna inicjatywa. I ładnie opracowana graficznie. Jeśli wolno mi coś podpowiedzieć, to zasugerowałabym: 1/ zamianę „zabawy na ogrodzie” na „zabawy w ogrodzie” (wprawdzie dzieci nie potrafią czytać, ale rodzice…); 2/usunięcie na grafikach „odpoczynek po obiedzie” i „zabiegi higieniczne” elementów kojarzących się raczej z warunkami domowymi niż przedszkolnymi (wanna, łóżko, komódka z lampą), bo – jak wyżej – dzieci nie czytają lecz oglądają, więc te grafiki mogą odbierać niewłaściwie.
    Ale to tylko rady starszej koleżanki po fachu. Teraz zabieram się za penetrowanie zawartości witryny, bo pierwsze wrażenie (fantastyczne!) bardzo do tego zachęca. Pozdrawiam i życzę wielu interesujących pomysłów.

• Magdalena autor
      Magdalena 4 lata temu

Pani Renato dziękuję za sugestie 🙂 w wolnej chwili poprawię napis 🙂 , a co do grafiki jak uda mi się znaleźć coś lepszego to zmienię 🙂

2. ann 4 lata temu

Moja prośba aby dodać jeszcze zajęcia z języka angielskiego oraz zajęcia z języka niemieckiego.

3. xxx 4 lata temu

Poproszę jeszcze „JĘZYK NIEMIECKI”

4. ann 4 lata temu

Poproszę jeszcze „JĘZYK NIEMIECKI”