Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

6 komentarzy
 1. Renata 5 lat temu

  Dziękuję, bardzo przydatna inicjatywa. I ładnie opracowana graficznie. Jeśli wolno mi coś podpowiedzieć, to zasugerowałabym: 1/ zamianę “zabawy na ogrodzie” na “zabawy w ogrodzie” (wprawdzie dzieci nie potrafią czytać, ale rodzice…); 2/usunięcie na grafikach “odpoczynek po obiedzie” i “zabiegi higieniczne” elementów kojarzących się raczej z warunkami domowymi niż przedszkolnymi (wanna, łóżko, komódka z lampą), bo – jak wyżej – dzieci nie czytają lecz oglądają, więc te grafiki mogą odbierać niewłaściwie.
  Ale to tylko rady starszej koleżanki po fachu. Teraz zabieram się za penetrowanie zawartości witryny, bo pierwsze wrażenie (fantastyczne!) bardzo do tego zachęca. Pozdrawiam i życzę wielu interesujących pomysłów.

  • Magdalena autor
   Magdalena 5 lat temu

   Pani Renato dziękuję za sugestie 🙂 w wolnej chwili poprawię napis 🙂 , a co do grafiki jak uda mi się znaleźć coś lepszego to zmienię 🙂

 2. ann 5 lat temu

  Moja prośba aby dodać jeszcze zajęcia z języka angielskiego oraz zajęcia z języka niemieckiego.

 3. xxx 5 lat temu

  Poproszę jeszcze “JĘZYK NIEMIECKI”

 4. ann 5 lat temu

  Poproszę jeszcze “JĘZYK NIEMIECKI”

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?