Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, zatem pora zaplanować coś na nowy rok (przed)szkolny 🙂 Jeżeli zakupiliście jeden z wielu kalendarzy stworzonych z myślą o nauczycielach, to część pracy za Wami, bo znajdziecie tam wiele inspiracji na nadchodzący rok. Jednak jeżeli nie zaopatrzyliście się w taki kalendarz, to poniżej znajdziecie moją wersję kalendarzy… Tym razem przygotowałam dwa rodzaje kalendarzy. Jeden z myślą o nauczycielach, który stanowi swego rodzaju plener na dany miesiąc. Znajdziecie tam miejsce na notatki, kilka inspiracji oraz kalendarz świąt nietypowych. Natomiast drugi kalendarz został przygotowany z myślą o przedszkolakach i możecie powiesić go na gazetce. Zajdziecie tam miejsce na wpisanie grupowych solenizantów w danym miesiącu, wycieczek… oraz znajdziecie tam kilka zadań dla przedszkolaków, które przygotowałam na dany miesiąc.

Materiały zapisane są jako pliki PDF 🙂Nie ma możliwości wstawienia etykiet do edycji możecie jednak i w pliku PDF wpisywać imiona dzieci. Jak to zrobić? >>>TUTAJ<<< krótka instrukcja 🙂

KALENDARZ PRZEDSZKOLAKA

KALENDARZ przedszkolaka – PAŹDZIERNIK

KALENDARZ przedszkolaka – WRZESIEŃ

KALENDARZ NAUCZYCIELA

KALENDARZ NAUCZYCIELA – WRZESIEŃ

KALENDARZ NAUCZYCIELA – PAŹDZIERNIK

Na stronie będą sukcesywnie pojawiały się karty z kalendarza na następne miesiące 🙂

Jak Wam się podoba?

A możecie jest coś co zmienilibyście?

Piszcie swoje propozycje w komentarzach poniżej 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

3 komentarze
 1. Paula 4 lata temu

  Hej super pomysł i świetnie wykonane 😉 czekam na następne! pozdrawiam i dziekuje

 2. Magda 4 lata temu

  Świetna sprawa! I te wskazówki z boku są niesamowicie przydatne! 🙂 Czekam na ciąg dalszy 🙂

 3. Karolina 4 lata temu

  Rewelacyjny pomysł ! Z niecierpliwością czekam na kolejne miesiące 🙂 Bardzo mi się podoba zarówno wersja dla przedszkolaków, jak dla nauczyciela.
  A w kalendarzu przedszkolaka, na dole w lewym rogu, można dodać słowo warsztaty, obok wycieczek i wyjść ? A na dole kalendarza uroczystości przedszkolne. Byłoby to wisienka na torcie 😉

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?