Już jakiś czas temu otrzymałam cudowną paczkę z wydawnictwa mamania.pl, w której znalazło się kilka ciekawych książek takich jak “Jak Eskimosi ogrzewają swoje dzieci”czy “Księga snu”.

Jak również coś w sam raz dla mojego dwulatka czyli “A co to?” Hector’a Dexet’a…

          

Ale największą uwagę mojego starszego syna przykuła pozycja o dość wdzięcznym tytule 50 RZECZY, KTÓRE MUSISZ ZROBIĆ, ZANIM SKOŃCZYSZ 13 LAT  autorstwa Pierdomenico Baccalario oraz Tomasso Percivale i o tej właśnie pozycji postanowiłam napisać kilka słów…

Książka zawiera opis 50 zadań, które należy wykonać do 13 raku życia. Znajdziemy w niej nie tylko opisy, ale także miejsce na własne notatki, takie jak wpisanie daty, czy miejsca wykonania zadania. W książce zawarto również kilka fajnych pomysłów na integrację całej rodziny np. podczas wspólnego pieczenia chleba, gdzie w prace przygotowawcze może włączyć się mama, tata czy rodzeństwo 🙂

W sumie nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że naprawdę ciężko namówić mojego Michała do czytania, a książki, które naprawdę go zaciekawiły i przeczytał je z przyjemnością mogę policzyć na palcach jednej ręki. Gdy słyszy słowo “lektura” to od razu jest za bardzo zmęczony, aby czytać… a tu proszę ta książka została przeczytana przez niego w jeden wieczór… teraz zabiera się do wykonywania tak zwanych “czellendżów” 😉

Dodam, że ta pozycja doskonale sprawdzi się właśnie podczas wakacyjnych dni… na pewno nie pozwoli się nudzić Waszym dzieciom, które będą starały się wykonać jak najwięcej zadań 🙂

Przy tej okazji zachęcam do zaglądnięcia na stronę wydawnictwa mamania.pl, gdzie w zakładce DLA BIBLIOTEKARZY I NAUCZYCIELI znajdziecie kilka inspiracji…

BĘDZIE MI MIŁO,

JAK PO PRZECZYTANIU POZOSTAWISZ PO SOBIE ŚLAD KLIKAJĄC W ♥

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?