Już jakiś czas temu otrzymałam cudowną paczkę z wydawnictwa mamania.pl, w której znalazło się kilka ciekawych książek takich jak „Jak Eskimosi ogrzewają swoje dzieci”czy „Księga snu”.

Jak również coś w sam raz dla mojego dwulatka czyli „A co to?” Hector’a Dexet’a…

          

Ale największą uwagę mojego starszego syna przykuła pozycja o dość wdzięcznym tytule 50 RZECZY, KTÓRE MUSISZ ZROBIĆ, ZANIM SKOŃCZYSZ 13 LAT  autorstwa Pierdomenico Baccalario oraz Tomasso Percivale i o tej właśnie pozycji postanowiłam napisać kilka słów…

Książka zawiera opis 50 zadań, które należy wykonać do 13 raku życia. Znajdziemy w niej nie tylko opisy, ale także miejsce na własne notatki, takie jak wpisanie daty, czy miejsca wykonania zadania. W książce zawarto również kilka fajnych pomysłów na integrację całej rodziny np. podczas wspólnego pieczenia chleba, gdzie w prace przygotowawcze może włączyć się mama, tata czy rodzeństwo 🙂

W sumie nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że naprawdę ciężko namówić mojego Michała do czytania, a książki, które naprawdę go zaciekawiły i przeczytał je z przyjemnością mogę policzyć na palcach jednej ręki. Gdy słyszy słowo „lektura” to od razu jest za bardzo zmęczony, aby czytać… a tu proszę ta książka została przeczytana przez niego w jeden wieczór… teraz zabiera się do wykonywania tak zwanych „czellendżów” 😉

Dodam, że ta pozycja doskonale sprawdzi się właśnie podczas wakacyjnych dni… na pewno nie pozwoli się nudzić Waszym dzieciom, które będą starały się wykonać jak najwięcej zadań 🙂

Przy tej okazji zachęcam do zaglądnięcia na stronę wydawnictwa mamania.pl, gdzie w zakładce DLA BIBLIOTEKARZY I NAUCZYCIELI znajdziecie kilka inspiracji…

BĘDZIE MI MIŁO,

JAK PO PRZECZYTANIU POZOSTAWISZ PO SOBIE ŚLAD KLIKAJĄC W ♥

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?