Poniżej znajdziecie coś w sam raz dla absolwentów przedszkoli 🙂 mianowicie kilka wzorów dyplomów, zakładek oraz wkładek do książek 🙂 Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DYPLOMY

Dyplom absolwenta 1

Dyplom absolwenta 2

Dyplom absolwenta 3

Dyplom absolwenta 4

Dyplom absolwenta 5

Dyplom absolwenta 6

ZAKŁADKI

Zakładka-1 (2)

Zakładka-2 (2)

Zakładka-3 (1)

Zakładka-4 (1)

Zakładka-5 (1)

Zakładka-6 (1)

Zakładka-7 (1)

Zakładka-8

WKŁADKI DO KSIĄŻEK

Wkładka do książki 1

Wkładka do książki 2

Wkładka-do-książki-3

Niestety z uwagi na program w jakim zostały opracowane powyższe materiały, nie ma możliwości wstawienia ich w wersji Word, istnieje możliwość edycji plików PDF, jeżeli nie wiesz jak to zrobić to >>>TUTAJ<<< znajdziesz kilka wskazówek 🙂

Na stronie >>>TUTAJ<<< znajdziecie jeszcze inne wzory dyplomów, a >>>TUTAJ<<< inne wzory wkładek do książek 🙂


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?