Organizowaliście kiedyś zieloną noc w przedszkolu lub prościej mówiąc przedszkolne nocowanie? Ja osobiście jeszcze nigdy nie organizowałam wspólnego nocowania… Wydaję mi się, że organizując takie wydarzenie warto poprosić o pomoc i włączyć w organizację rodziców naszych podopiecznych. A co można zrobić z dziećmi w tym czasie? Na pewno jest to fajny moment gdzie przedszkolaki będą mogły same przygotować sobie kolację, którą na pewno ze smakiem zjedzą 🙂 Jak również jest to czas gdzie możecie przed snem poczytać książki przyniesione przez dzieci, albo przygotować wieczorny, bajkowy seans 🙂 Wówczas na dużym ekranie możecie wyświetlać dzieciom ich ulubione kreskówki lub pełnometrażowe bajki. To nie wszystkie pomysły jakie przychodzą mi do głowy, bo tego wieczoru możecie przed snem zorganizować wspólne zabawy, przedszkolne ognisko z kiełbaskami i wiele, wiele innych fantastycznych rzeczy… Na pewno Panie, które organizowały taką noc w swoim przedszkolu, mogłyby podsunąć jeszcze niejeden pomysł pisząc go w komentarzu poniżej do czego gorąco zachęcam 🙂

Ja z myślą o tych, którzy organizują takie noce przygotowałam kilka wzorów dyplomów, które mogą być piękną pamiątką… Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DYPLOMY

Przedszkolne nocowanie 1

Przedszkolne nocowanie 2

Przedszkolne nocowanie 3

Przedszkolne nocowanie 4


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?