Stwórz swoją Panią Wiosnę według wzoru z Przedszkolankowo.pl 🙂 Poniżej znajdziecie kilka plików, na których zamieszczony jest między innymi szablon do samodzielnego wycięcia i stworzenia z niego Pani Wiosny. Dodatkowo jest przygotowana jedna plansza demonstracyjna przedstawiająca Wiosnę (kolorowa)  oraz kolorowanki dla dzieci. Na jednej przedszkolaki mogą pokolorować Wiosnę, a na drugiej dodatkowo sami przygotowują suknię rysując kwiaty, lub naklejając kwiaty, motyle itd., które są wycięte z kolorowego papieru np. za pomocą ozdobnych dziurkaczy.

Ja zrobić Panią wiosnę? Wystarczy wydrukować poszczególne elementy, a następnie odrysować je na kolorowym papierze i wyciąć. Po złożeniu i sklejeniu wszystkich części, powstanie Wam taka postać Pani Wiosny jak widzicie na obrazku. Szablony są w wersji czarno-białej. Zatem możecie niektóre elementy drukować od razu na kolorowych kartkach.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


PANI WIOSNA

SZABLONY, KOLOROWANKI, PLANSZA

SZABLON 1

SZABLON2

SZABLON 3

SZABLON 4

SZABLON 5

 

Dodam, że materiały zostały przygotowane w bardzo dobrej jakości i mogą być drukowane nawet na kartkach formatu A3 nie tracąc przy tym na jakości. Szablony możecie wydrukować nawet na jeszcze większym formacie niż A3, ponieważ i tak będziecie wycinać z brystolu odrysowane elementy. Życzę miłego wycinania, a jak stworzycie swoją Panią Wiosnę z moich szablonów będzie mi miło jak na grupie Przedszkolankowo.pl opublikujcie zdjęcia z realizacji, lub prześlecie na przedszkolankowego e-maila zdjęcia swoich Wiosenek, tak bym mogła opublikować je na stronie 🙂

JAK WAM SIĘ PODOBA TAKA PANI WIOSNA?

PISZCIE W KOMENTARZACH PONIŻEJ 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

3 komentarze
 1. Beata 6 lat temu

  Świetne szablony, duża pomoc, dziękuje bardzo 🙂

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   dziękuję 🙂 cieszę się, że szablony się podobają 🙂

 2. martyna 4 lata temu

  szablony są super:)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?