Stwórz swoją Panią Wiosnę według wzoru z Przedszkolankowo.pl 🙂 Poniżej znajdziecie kilka plików, na których zamieszczony jest między innymi szablon do samodzielnego wycięcia i stworzenia z niego Pani Wiosny. Dodatkowo jest przygotowana jedna plansza demonstracyjna przedstawiająca Wiosnę (kolorowa)  oraz kolorowanki dla dzieci. Na jednej przedszkolaki mogą pokolorować Wiosnę, a na drugiej dodatkowo sami przygotowują suknię rysując kwiaty, lub naklejając kwiaty, motyle itd., które są wycięte z kolorowego papieru np. za pomocą ozdobnych dziurkaczy.

Ja zrobić Panią wiosnę? Wystarczy wydrukować poszczególne elementy, a następnie odrysować je na kolorowym papierze i wyciąć. Po złożeniu i sklejeniu wszystkich części, powstanie Wam taka postać Pani Wiosny jak widzicie na obrazku. Szablony są w wersji czarno-białej. Zatem możecie niektóre elementy drukować od razu na kolorowych kartkach.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


PANI WIOSNA

SZABLONY, KOLOROWANKI, PLANSZA

SZABLON 1

SZABLON2

SZABLON 3

SZABLON 4

SZABLON 5

 

Dodam, że materiały zostały przygotowane w bardzo dobrej jakości i mogą być drukowane nawet na kartkach formatu A3 nie tracąc przy tym na jakości. Szablony możecie wydrukować nawet na jeszcze większym formacie niż A3, ponieważ i tak będziecie wycinać z brystolu odrysowane elementy. Życzę miłego wycinania, a jak stworzycie swoją Panią Wiosnę z moich szablonów będzie mi miło jak na grupie Przedszkolankowo.pl opublikujcie zdjęcia z realizacji, lub prześlecie na przedszkolankowego e-maila zdjęcia swoich Wiosenek, tak bym mogła opublikować je na stronie 🙂

JAK WAM SIĘ PODOBA TAKA PANI WIOSNA?

PISZCIE W KOMENTARZACH PONIŻEJ 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

3 komentarze
 1. Beata 5 lat temu

  Świetne szablony, duża pomoc, dziękuje bardzo 🙂

  • Magdalena autor
   Magdalena 5 lat temu

   dziękuję 🙂 cieszę się, że szablony się podobają 🙂

 2. martyna 3 lata temu

  szablony są super:)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?