PANI WIOSNA… szablony, kolorowanki, plansza…

Stwórz swoją Panią Wiosnę według wzoru z Przedszkolankowo.pl 🙂 Poniżej znajdziecie kilka plików, na których zamieszczony jest między innymi szablon do samodzielnego wycięcia i stworzenia z niego Pani Wiosny. Dodatkowo jest przygotowana jedna plansza demonstracyjna przedstawiająca Wiosnę (kolorowa)  oraz kolorowanki dla dzieci. Na jednej przedszkolaki mogą pokolorować Wiosnę, a na drugiej dodatkowo sami przygotowują suknię rysując kwiaty, lub naklejając kwiaty, motyle itd., które są wycięte z kolorowego papieru np. za pomocą ozdobnych dziurkaczy.

Ja zrobić Panią wiosnę? Wystarczy wydrukować poszczególne elementy, a następnie odrysować je na kolorowym papierze i wyciąć. Po złożeniu i sklejeniu wszystkich części, powstanie Wam taka postać Pani Wiosny jak widzicie na obrazku. Szablony są w wersji czarno-białej. Zatem możecie niektóre elementy drukować od razu na kolorowych kartkach.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


PANI WIOSNA

SZABLONY, KOLOROWANKI, PLANSZA

SZABLON 1

SZABLON2

SZABLON 3

SZABLON 4

SZABLON 5

 

Dodam, że materiały zostały przygotowane w bardzo dobrej jakości i mogą być drukowane nawet na kartkach formatu A3 nie tracąc przy tym na jakości. Szablony możecie wydrukować nawet na jeszcze większym formacie niż A3, ponieważ i tak będziecie wycinać z brystolu odrysowane elementy. Życzę miłego wycinania, a jak stworzycie swoją Panią Wiosnę z moich szablonów będzie mi miło jak na grupie Przedszkolankowo.pl opublikujcie zdjęcia z realizacji, lub prześlecie na przedszkolankowego e-maila zdjęcia swoich Wiosenek, tak bym mogła opublikować je na stronie 🙂

JAK WAM SIĘ PODOBA TAKA PANI WIOSNA?

PISZCIE W KOMENTARZACH PONIŻEJ 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

3 komentarze

 • Reply Beata 18 marca, 2018 at 10:10 am

  Świetne szablony, duża pomoc, dziękuje bardzo 🙂

  • Magdalena
   Reply Magdalena 18 marca, 2018 at 11:54 am

   dziękuję 🙂 cieszę się, że szablony się podobają 🙂

 • Reply martyna 29 stycznia, 2020 at 2:22 pm

  szablony są super:)

 • Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...