SZABLONY WIELKANOCNE

Tym razem garść wielkanocnych inspiracji… Poniżej znajdziecie szablony, które możecie wykorzystać na wiele sposobów. Dlatego tym razem do poszczególnych kart nie ma napisanych zadań. Część z materiałów możecie użyć jako szablony do stworzenia wielkanocnych dekoracji. Niektóre z plansz mogą posłużyć jako kolorowanki, inne są przygotowane do ćwiczeń graficznych, gdzie zadaniem dzieci jest rysować po śladzie. Pozostałe z szablonów mogą posłużyć jako wycinanki, a gdy złożycie w całość poszczególne elementy powstaną Wam piękne prace plastyczne… Tym razem ogranicza Was tylko wyobraźnia do czego i w jaki sposób wykorzystacie poniższe szablony…


SZABLONY WIELKANOCNE

Szablon 1

Szablon 2

Szablon 3

Szablon 4

Szablon 5

Szablon 6

Szablon 7

Szablon 8

Szablon 9

Szablon 10

Szablon 11

Szablon 12

Szablon 13

Szablon 14

Szablon 15

Szablon 16

Szablon 17

Szablon 18

Szablon 19

Szablon 20

Szablon 21

Szablon 22

Szablon 23

Szablon 24

Szablon 25

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

2 komentarze

  • Reply Anna 20 marca, 2021 at 11:36 pm

    Super

  • Reply Beata 26 marca, 2021 at 9:42 am

    Super

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...