Tym razem garść wielkanocnych inspiracji… Poniżej znajdziecie szablony, które możecie wykorzystać na wiele sposobów. Dlatego tym razem do poszczególnych kart nie ma napisanych zadań. Część z materiałów możecie użyć jako szablony do stworzenia wielkanocnych dekoracji. Niektóre z plansz mogą posłużyć jako kolorowanki, inne są przygotowane do ćwiczeń graficznych, gdzie zadaniem dzieci jest rysować po śladzie. Pozostałe z szablonów mogą posłużyć jako wycinanki, a gdy złożycie w całość poszczególne elementy powstaną Wam piękne prace plastyczne… Tym razem ogranicza Was tylko wyobraźnia do czego i w jaki sposób wykorzystacie poniższe szablony…


SZABLONY WIELKANOCNE

Szablon 1

Szablon 2

Szablon 3

Szablon 4

Szablon 5

Szablon 6

Szablon 7

Szablon 8

Szablon 9

Szablon 10

Szablon 11

Szablon 12

Szablon 13

Szablon 14

Szablon 15

Szablon 16

Szablon 17

Szablon 18

Szablon 19

Szablon 20

Szablon 21

Szablon 22

Szablon 23

Szablon 24

Szablon 25

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

2 komentarze
  1. Anna 2 lata temu

    Super

  2. Beata 2 lata temu

    Super

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?