Drogie Koleżanki i Koledzy moja przygoda z prowadzeniem bloga zaczęła się ponad rok temu, po długich namowach mojego męża… Na przedszkolankowo.pl dzielę się z Wami moimi pomysłami, które niejednokrotnie wymagają dopracowywania i poprawiania szczegółów dzięki Waszym uwagom 🙂

Bardzo często się jednak zdarza, że i ja zaglądam na inne strony, blogi lub grupy na FB skąd czerpię inspiracje do pracy i nie jestem jedyną, która tak robi. Jak się okazuje pomimo prowadzenia własnego bloga, pewne Panie postanowiły zebrać w jednym miejscu wszystkie cenne strony, z których możemy czerpać inspiracje do pracy i nie tylko. Mowa oczywiście o Administratorkach bloga Z torby nauczycielki  i jeżeli nie słyszeliście o nich to zachęcam do zaglądnięcia i polubienia ich na FB 🙂

Dzięki ich pracy powstał PADLET czyli wirtualna tablica ogłoszeń zawierające linki do ciekawych stron i blogów. Również i przedszkolankowo.pl znalazło się na tej tablicy, za co dziękuję POMYSŁODAWCZYNIOM 🙂 a Was wszystkich zachęcam to zajrzenia tam, klikając >>>TUTAJ<<< 🙂

Dzięki PADLETOWI bez wielogodzinnego przeglądania internetu, w jednym miejscu znajdziemy linki do ciekawych stron i blogów, na które warto zaglądać i czerpać z nich inspiracje do pracy 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?