PADLET czyli wirtualna tablica ogłoszeń…

Drogie Koleżanki i Koledzy moja przygoda z prowadzeniem bloga zaczęła się ponad rok temu, po długich namowach mojego męża… Na przedszkolankowo.pl dzielę się z Wami moimi pomysłami, które niejednokrotnie wymagają dopracowywania i poprawiania szczegółów dzięki Waszym uwagom 🙂

Bardzo często się jednak zdarza, że i ja zaglądam na inne strony, blogi lub grupy na FB skąd czerpię inspiracje do pracy i nie jestem jedyną, która tak robi. Jak się okazuje pomimo prowadzenia własnego bloga, pewne Panie postanowiły zebrać w jednym miejscu wszystkie cenne strony, z których możemy czerpać inspiracje do pracy i nie tylko. Mowa oczywiście o Administratorkach bloga Z torby nauczycielki  i jeżeli nie słyszeliście o nich to zachęcam do zaglądnięcia i polubienia ich na FB 🙂

Dzięki ich pracy powstał PADLET czyli wirtualna tablica ogłoszeń zawierające linki do ciekawych stron i blogów. Również i przedszkolankowo.pl znalazło się na tej tablicy, za co dziękuję POMYSŁODAWCZYNIOM 🙂 a Was wszystkich zachęcam to zajrzenia tam, klikając >>>TUTAJ<<< 🙂

Dzięki PADLETOWI bez wielogodzinnego przeglądania internetu, w jednym miejscu znajdziemy linki do ciekawych stron i blogów, na które warto zaglądać i czerpać z nich inspiracje do pracy 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...