KOSMICZNA PRZYGODA MIKOŁAJA!

zestaw pomocy dydaktycznych

PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA oraz SMS PREMIUM

MINI ZESTAW Kosmiczna przygoda Mikołaja! jest naszym kolejnym projektem. W skład zestawu wchodzi poradnik dla nauczyciela, plansze demonstracyjne, karty pracy, prezentacje multimedialna oraz Układ Słoneczny opracowany jako dodatek do wiersza lub pomoc do zajęć. Zestaw ma za zadanie przybliżyć dzieciom temat KOSMOSU.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA – do zestawu zostały opracowane prezentacje multimedialne: UKŁAD SŁONECZNY, POJAZDY KOSMICZNE oraz MIKOŁAJ KOPERNIK. Na końcu każdej prezentacji znajdziecie zadania dla przedszkolaka. Prezentacje zostały zapisane w programie PowerPoint 2016. Prezentacje i animacje uruchamiają się poprzez kliknięcie myszką, w ten sposób sami kontrolujecie czas prezentacji oraz jak długo przeglądacie poszczególne slajdy.

PORADNIK, w którym znajdziecie autorski tekst wiersza, opis zabaw i ciekawostek o kosmosie oraz pomysły na prace plastyczno – techniczne.

DODATKOWE MATERIAŁY, czyli 10 kart pracy, 5 ilustracje do wiersza, plansze demonstracyjne. W teczce znajdziecie również 3 arkusze zawierające planety oraz inne ciała niebieskie, z których możecie przygotować Układ Słoneczny. Jak również dyplomy oraz medale ZNAWCY i ZNAWCZYNI KOSMOSU.

Materiały zostały podzielone na dwa zestawy, czyli PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA, które są bezpłatne oraz PLIKI SMS PREMIUM, które są płatne. Można je kupić wysyłając SMS na podany numer, w zamian otrzymując JEDNORAZOWY KOD DOSTĘPU. Ze zgromadzonych w ten sposób pieniędzy będziemy mogli poprawić jakość wykonywanych przez nas materiałów, opłacać serwery oraz programy (graficzne, antyspamowe itd.), tym samym czyniąc naszą stronę coraz lepszą 🙂

UWAGA! Jeżeli po pobraniu kodu SMS będzie problem z otworzeniem lub pobraniem materiałów prosimy o wiadomość w prywatnej wiadomości na FB (do Administratorów grupy Przedszkolankowo.pl) lub pisząc na adres kontakt@przedszkolankowo.pl!

 PLIKI DO DARMOWEGO POBRANIA

PLANSZE DEMONSTRACYJNE

PLANSZA 1

PLANSZA 2

PLANSZA 3

PLANSZA 4

ILUSTRACJE DO WIERSZA

ILUSTRACJA 1

ILUSTRACJA 2

ILUSTRACJA 3

ILUSTRACJA 4

ILUSTRACJA 5

PORADNIK

PLIKI DO POBRANIA: KOSMICZNA PRZYGODA MIKOŁAJA poradnik 

Okładka

EMBLEMATY – UKŁAD SŁONECZNY

emblematy 1

emblematy 2

emblematy 3

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint 2016

PLIK DO POBRANIA: UKŁAD SŁONECZNY

KARTY PRACY

KARTA PRACY 1

KARTA PRACY 2

KARTA PRACY 4

KARTA PRACY 5

KARTA PRACY 6

KARTA PRACY 7

PLIKI SMS PREMIUM

Poniżej znajdziecie pozostałe materiały, które wchodzą w skład zestawu KOSMICZNA PRZYGODA MIKOŁAJA!

Można do nich zaliczyć:

 • plansze przedstawiające: gwiazdozbiór, stację kosmiczną, galaktykę, łazik na Marsie, człowieka na Księżycu, satelitę, astronautę, kapsułę, Mikołaja Kopernika,
 • dodatkowe karty pracy,
 • szablony medali ZNAWCY oraz ZNAWCZYNI KOSMOSU,
 • dyplomy ZNAWCY oraz ZNAWCZYNI KOSMOSU,
 • dwie dodatkowe prezentacje multimedialne KOSMICZNE POJAZDY oraz MIKOŁAJ KOPERNIK zapisane w programie PowerPoint 2016.

Ja pobrać te materiały? Wystarczy wysłać SMS według instrukcji podanej poniżej. Cena SMS to 2,00 zł + VAT. Kod dostępu, który otrzymacie na swój telefon jest JEDNORAZOWY!!!  Należy go wpisać w wyznaczonym miejscu i zaznaczyć Akceptuję regulamin usługi SMS, a następnie kliknąć Zweryfikuj kod!!! Pamiętaj, że otrzymany kod możesz użyć tylko jeden raz – więc od razu pobierz paczkę zawierającą dodatkowe materiały!

UWAGA! Po wpisaniu i zweryfikowaniu KODU nie odświeżaj i nie wychodź ze strony! Po kliknięciu Zweryfikuj kod strona sama się odświeży, wówczas wystarczy zejść na dół postu, tam pojawi się ukryta część czyli plik do pobrania 🙂

Wyślij SMS o treści AVR.SMSPREMIUM na numer 7243


Wpisz kod usługi:


Akceptuję regulamin usługi SMS

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

16 komentarzy
 1. olga 6 lat temu

  Świetny zestaw, bardzo pomocny i pomysłowy. Naprawdę rewelacja!!

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   DZIĘKUJĘ 🙂 🙂 🙂 cieszę się, że zestaw się podoba 🙂 🙂 🙂

 2. Monika 6 lat temu

  Jesteś najlepsza!<3

 3. Joanna 5 lat temu

  Rewelacja!

 4. Dominika 4 lata temu

  Materiały rewelacyjne i bardzo chętnie korzystam z tej strony.
  jedyne Ale to że wykupiłam smsem pakiet premium z tego pliku o kosmicznej przygodzie Mikołaja Kopernika i niestety ale wyskakuje błąd jak przekierowuje do pliku

 5. katarzyna 3 lata temu

  nie moge pobrac paki premium pomimo zaplaty sms

 6. Magdalena 3 lata temu

  Ja również, pomimo wysłania odpowiedniej wiadomości SMS, nie mogę pobrać materiałów.

 7. Dominika 1 rok temu

  Dobry wieczór, nie mogę pobrać pliki pomimo wpisania otrzymanego kodu. Porszę o kontakt.

 8. Irena 5 miesięcy temu

  Mimo wpisanego kodu premium nie otwiera mi się strona z materiałami wyskakuje komunikat błąd 404

 9. Monika 5 miesięcy temu

  Nie mogę pobrać materiału premium pomimo wpisania poprawnego kodu. Proszę o informację co w takiej sytuacji.

 10. Barbara 5 miesięcy temu

  Dzień dobry! Ja również nie mogę poprać materiału, pomimo wysłania kodu. Pojawia się informacja błąd 404. Proszę o kontakt

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?