KOSMICZNA PRZYGODA MIKOŁAJA

KOSMICZNA PRZYGODA MIKOŁAJA!

zestaw pomocy dydaktycznych

PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA oraz SMS PREMIUM

MINI ZESTAW Kosmiczna przygoda Mikołaja! jest naszym kolejnym projektem. W skład zestawu wchodzi poradnik dla nauczyciela, plansze demonstracyjne, karty pracy, prezentacje multimedialna oraz Układ Słoneczny opracowany jako dodatek do wiersza lub pomoc do zajęć. Zestaw ma za zadanie przybliżyć dzieciom temat KOSMOSU.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA – do zestawu zostały opracowane prezentacje multimedialne: UKŁAD SŁONECZNY, POJAZDY KOSMICZNE oraz MIKOŁAJ KOPERNIK. Na końcu każdej prezentacji znajdziecie zadania dla przedszkolaka. Prezentacje zostały zapisane w programie PowerPoint 2016. Prezentacje i animacje uruchamiają się poprzez kliknięcie myszką, w ten sposób sami kontrolujecie czas prezentacji oraz jak długo przeglądacie poszczególne slajdy.

PORADNIK, w którym znajdziecie autorski tekst wiersza, opis zabaw i ciekawostek o kosmosie oraz pomysły na prace plastyczno – techniczne.

DODATKOWE MATERIAŁY, czyli 10 kart pracy, 5 ilustracje do wiersza, plansze demonstracyjne. W teczce znajdziecie również 3 arkusze zawierające planety oraz inne ciała niebieskie, z których możecie przygotować Układ Słoneczny. Jak również dyplomy oraz medale ZNAWCY i ZNAWCZYNI KOSMOSU.

Materiały zostały podzielone na dwa zestawy, czyli PLIKI DO DARMOWEGO POBIERANIA, które są bezpłatne oraz PLIKI SMS PREMIUM, które są płatne. Można je kupić wysyłając SMS na podany numer, w zamian otrzymując JEDNORAZOWY KOD DOSTĘPU. Ze zgromadzonych w ten sposób pieniędzy będziemy mogli poprawić jakość wykonywanych przez nas materiałów, opłacać serwery oraz programy (graficzne, antyspamowe itd.), tym samym czyniąc naszą stronę coraz lepszą 🙂

UWAGA! Jeżeli po pobraniu kodu SMS będzie problem z otworzeniem lub pobraniem materiałów prosimy o wiadomość w prywatnej wiadomości na FB (do Administratorów grupy Przedszkolankowo.pl) lub pisząc na adres kontakt@przedszkolankowo.pl!

 PLIKI DO DARMOWEGO POBRANIA

PLANSZE DEMONSTRACYJNE

PLANSZA 1

PLANSZA 2

PLANSZA 3

PLANSZA 4

ILUSTRACJE DO WIERSZA

ILUSTRACJA 1

ILUSTRACJA 2

ILUSTRACJA 3

ILUSTRACJA 4

ILUSTRACJA 5

PORADNIK

PLIKI DO POBRANIA: KOSMICZNA PRZYGODA MIKOŁAJA poradnik 

Okładka

EMBLEMATY – UKŁAD SŁONECZNY

emblematy 1

emblematy 2

emblematy 3

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

PowerPoint 2016

PLIK DO POBRANIA: UKŁAD SŁONECZNY

KARTY PRACY

KARTA PRACY 1

KARTA PRACY 2

KARTA PRACY 4

KARTA PRACY 5

KARTA PRACY 6

KARTA PRACY 7

PLIKI SMS PREMIUM

Poniżej znajdziecie pozostałe materiały, które wchodzą w skład zestawu KOSMICZNA PRZYGODA MIKOŁAJA!

Można do nich zaliczyć:

 • plansze przedstawiające: gwiazdozbiór, stację kosmiczną, galaktykę, łazik na Marsie, człowieka na Księżycu, satelitę, astronautę, kapsułę, Mikołaja Kopernika,
 • dodatkowe karty pracy,
 • szablony medali ZNAWCY oraz ZNAWCZYNI KOSMOSU,
 • dyplomy ZNAWCY oraz ZNAWCZYNI KOSMOSU,
 • dwie dodatkowe prezentacje multimedialne KOSMICZNE POJAZDY oraz MIKOŁAJ KOPERNIK zapisane w programie PowerPoint 2016.

Ja pobrać te materiały? Wystarczy wysłać SMS według instrukcji podanej poniżej. Cena SMS to 2,00 zł + VAT. Kod dostępu, który otrzymacie na swój telefon jest JEDNORAZOWY!!!  Należy go wpisać w wyznaczonym miejscu i zaznaczyć Akceptuję regulamin usługi SMS, a następnie kliknąć Zweryfikuj kod!!! Pamiętaj, że otrzymany kod możesz użyć tylko jeden raz – więc od razu pobierz paczkę zawierającą dodatkowe materiały!

UWAGA! Po wpisaniu i zweryfikowaniu KODU nie odświeżaj i nie wychodź ze strony! Po kliknięciu Zweryfikuj kod strona sama się odświeży, wówczas wystarczy zejść na dół postu, tam pojawi się ukryta część czyli plik do pobrania 🙂

Wyślij SMS o treści AVR.SMSPREMIUM na numer 7243


Wpisz kod usługi:


Akceptuję regulamin usługi SMS

Powiązane posty:

9 komentarzy

 • Reply olga 15 marca, 2018 at 9:04 pm

  Świetny zestaw, bardzo pomocny i pomysłowy. Naprawdę rewelacja!!

  • Magdalena
   Reply Magdalena 18 marca, 2018 at 11:54 am

   DZIĘKUJĘ 🙂 🙂 🙂 cieszę się, że zestaw się podoba 🙂 🙂 🙂

 • Reply Monika 6 listopada, 2018 at 8:50 pm

  Jesteś najlepsza!<3

 • Reply Joanna 22 lutego, 2019 at 6:35 pm

  Rewelacja!

 • Reply Dominika 4 listopada, 2020 at 5:00 pm

  Materiały rewelacyjne i bardzo chętnie korzystam z tej strony.
  jedyne Ale to że wykupiłam smsem pakiet premium z tego pliku o kosmicznej przygodzie Mikołaja Kopernika i niestety ale wyskakuje błąd jak przekierowuje do pliku

 • Reply katarzyna 1 marca, 2021 at 2:09 pm

  nie moge pobrac paki premium pomimo zaplaty sms

 • Reply Magdalena 11 kwietnia, 2021 at 4:28 pm

  Ja również, pomimo wysłania odpowiedniej wiadomości SMS, nie mogę pobrać materiałów.

 • Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...