Co się stało z FORUM? Publikacje…

Tym razem mam kilka informacji dotyczących zmian na stronie. Jak już pewnie zauważyliście na BLOGU pojawiła się „lupka”, która mam nadzieję ułatwi Wam wyszukiwanie materiałów, które publikuję na stronie. To jednak nie jedyne zmiany jakie się pojawiły… Niestety wczoraj zamknęłam FORUM 🙁 ponieważ w zaistniałej sytuacji nie jestem w stanie nad tym wszystkim zapanować… ale postanowiłam jedną część z FORUM pozostawić. Są to PUBLIKACJE, czyli jest to miejsce gdzie to Wy, będzie mogli podzielić się z innym swoimi pomysłami, scenariuszami itd.

Swój autorski tekst będzie mógł opublikować każdy, bez konieczności rejestrowania się czy też logowania – wystarczy wysłać e-mail z załączonym tekstem publikacji na adres kontakt@przedszkolankowo.pl. WAŻNE! Każdy kto jest zainteresowany opublikowaniem swojego tekstu będzie musiał zapoznać się i zaakceptować (!) REGULAMIN oraz ZASADY publikacji, które znajdziecie na pierwszej stronie PUBLIKACJI 🙂

A jak wygląda miejsce, w którym pojawią się Wasze teksty? Obok możecie zobaczyć screen ze strony głównej PUBLIKACJI, gdzie znajduje się również regulamin i zasady publikacji. Oraz katalogi podzielone na kilka kategorii m.in.: SCENARIUSZE ZAJĘĆ, SCENARIUSZE UROCZYSTOŚCI, SCENARIUSZE PRZEDSTAWIEŃ TEATRALNYCH, WIERSZE, BAJKI, OPOWIADANIA, ARTYKUŁY oraz REFERATY… klikając w odpowiednie okienko otworzy się nowa podstrona zawierająca opublikowane materiały 🙂

Na zakończenie dodam, że publikowanie na BLOGU Przedszkolankowo.pl jest nieodpłatne, a każdy otrzyma zaświadczenie o publikacji do samodzielnego wydruku… jeżeli jesteście zainteresowani to zachęcam do kliknięcia w zakładkę PUBLIKACJA, tam wszytko dokładnie opisałam, a w razie pytań piszcie 🙂

 

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...