Tym razem mam kilka informacji dotyczących zmian na stronie. Jak już pewnie zauważyliście na BLOGU pojawiła się “lupka”, która mam nadzieję ułatwi Wam wyszukiwanie materiałów, które publikuję na stronie. To jednak nie jedyne zmiany jakie się pojawiły… Niestety wczoraj zamknęłam FORUM 🙁 ponieważ w zaistniałej sytuacji nie jestem w stanie nad tym wszystkim zapanować… ale postanowiłam jedną część z FORUM pozostawić. Są to PUBLIKACJE, czyli jest to miejsce gdzie to Wy, będzie mogli podzielić się z innym swoimi pomysłami, scenariuszami itd.

Swój autorski tekst będzie mógł opublikować każdy, bez konieczności rejestrowania się czy też logowania – wystarczy wysłać e-mail z załączonym tekstem publikacji na adres kontakt@przedszkolankowo.pl. WAŻNE! Każdy kto jest zainteresowany opublikowaniem swojego tekstu będzie musiał zapoznać się i zaakceptować (!) REGULAMIN oraz ZASADY publikacji, które znajdziecie na pierwszej stronie PUBLIKACJI 🙂

A jak wygląda miejsce, w którym pojawią się Wasze teksty? Obok możecie zobaczyć screen ze strony głównej PUBLIKACJI, gdzie znajduje się również regulamin i zasady publikacji. Oraz katalogi podzielone na kilka kategorii m.in.: SCENARIUSZE ZAJĘĆ, SCENARIUSZE UROCZYSTOŚCI, SCENARIUSZE PRZEDSTAWIEŃ TEATRALNYCH, WIERSZE, BAJKI, OPOWIADANIA, ARTYKUŁY oraz REFERATY… klikając w odpowiednie okienko otworzy się nowa podstrona zawierająca opublikowane materiały 🙂

Na zakończenie dodam, że publikowanie na BLOGU Przedszkolankowo.pl jest nieodpłatne, a każdy otrzyma zaświadczenie o publikacji do samodzielnego wydruku… jeżeli jesteście zainteresowani to zachęcam do kliknięcia w zakładkę PUBLIKACJA, tam wszytko dokładnie opisałam, a w razie pytań piszcie 🙂

 

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?