MEGA ZESTAW

CYFRY & LICZBY

MEGA ZESTAW CYFRY & LICZBY jest naszym kolejnym projektem. Zestaw służy do nauki i utrwalania liczb.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

TECZKA 1: Plansze demonstracyjne

Przydatną pomocą edukacyjną są Plansze demonstracyjne, w zestawie jest ich 11. Zostały przygotowane  w formacie A4 i wydrukowane na papierze fotograficznym 180g oraz zalaminowane. W pakiecie jest teczka zawierająca 11 plansz, do wyboru jest jeden z poniższych zestawów:

ZESTAW 1

ZESTAW 2

ZESTAW 3

*Do pakietu dołączony jest tylko jeden, wybrany zestaw plansz!

TECZKA 2: Karty pracy

W pakiecie znajdziecie aż 12 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g. Warto zaznaczyć, że zestaw kart pracy jest środkiem dydaktycznym, który w przyjazny sposób pomaga dziecku osiągnąć umiejętności określone w Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego.

TECZKA 3: Pomoce dydaktyczne

W teczce Pomoce dydaktyczne znajdziecie m.in. poradnik dla nauczycieli zawierający opis całego pakietu. Znajdziecie tam również autorskie teksty, takie jak: rymowanki, wiersz oraz opis zabaw.

Do teczki dołożone zostały również plansze „Matematyczna droga”, przedstawiające poszczególne cyfry, które można wykorzystać do wspólnych zabaw z dziećmi. Plansze przestawiają drogę, po której dzieci mogą ćwiczyć sposób pisania poszczególnych liczb, przesuwając papierowym samochodzikiem po przerywanych liniach. Do zestawu dołączony jest arkusz z samochodzikami, które można kserować dowolną ilość razy. Zadaniem dzieci jest pokolorowanie swojego pojazdu i ruszyć w drogę po swojej planszy. Plansze zostały przygotowane w wersji do kolorowania. Zatem po wspólnych ćwiczeniach, dzieci mogą ozdobić swoją kartkę. Do plansz została przygotowana również prezentacja multimedialna.

W teczce znajdziecie również ilustracje do wiersza „Liczby w podróży”, które mogą być przydatne podczas czytania wiersza.

PRZEDSZKOLANKOWE PUDEŁKO

Wszystkie materiały zostały włożone do firmowego pudełka. Całość wykonana jest bardzo estetycznie,  plansze oraz karty pracy są przejrzyste i wydrukowane w bardzo wysokiej jakości.

KOSZT ZESTAWU:

  • MEGA ZESTAW Cyfry&Liczby PDF – materiały wysyłane są na wskazany adres e-mail (do wyboru jeden z trzech zestawów plansz) – 30,00 zł
  • MEGA ZESTAW Cyfry&Liczby PUDEŁKO – wydrukowane materiały wysyłane są na wskazany adres (do wyboru jeden z trzech zestawów plansz) – 120,00 zł + 19,00 koszt wysyłki (kurier DHL)
  • O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT)lub w prywatnej rozmowie na FB. Istnieje możliwość zakupu poszczególnych elementów pakietu 🙂 o szczegóły proszę pytać w prywatnej wiadomości lub poprzez wiadomość e-mail.

*Prosimy o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.Pudełko zawierające zestaw pomocy dydaktycznych KOLORY jest zaplombowane, po otwarciu i zerwaniu zabezpieczenia nie ma możliwości zwrotu towaru.

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

2 komentarze
  1. Michalina 6 lat temu

    Na blogu jak zwykle mnóstwo ciekawych pomysłów. Zastanawiam się nad tym większym zestawem, ale jeszcze muszę to przemyśleć.

  2. Klaudia 6 lat temu

    Jak mój maluszek trochę podrośnie, to będę musiała zainteresować się takim zestawem. Na pewno się przyda!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?