MEGA ZESTAW

CYFRY & LICZBY

MEGA ZESTAW CYFRY & LICZBY jest naszym kolejnym projektem. Zestaw służy do nauki i utrwalania liczb.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

TECZKA 1: Plansze demonstracyjne

Przydatną pomocą edukacyjną są Plansze demonstracyjne, w zestawie jest ich 11. Zostały przygotowane  w formacie A4 i wydrukowane na papierze fotograficznym 180g oraz zalaminowane. W pakiecie jest teczka zawierająca 11 plansz, do wyboru jest jeden z poniższych zestawów:

ZESTAW 1

ZESTAW 2

ZESTAW 3

*Do pakietu dołączony jest tylko jeden, wybrany zestaw plansz!

TECZKA 2: Karty pracy

W pakiecie znajdziecie aż 12 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g. Warto zaznaczyć, że zestaw kart pracy jest środkiem dydaktycznym, który w przyjazny sposób pomaga dziecku osiągnąć umiejętności określone w Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego.

TECZKA 3: Pomoce dydaktyczne

W teczce Pomoce dydaktyczne znajdziecie m.in. poradnik dla nauczycieli zawierający opis całego pakietu. Znajdziecie tam również autorskie teksty, takie jak: rymowanki, wiersz oraz opis zabaw.

Do teczki dołożone zostały również plansze „Matematyczna droga”, przedstawiające poszczególne cyfry, które można wykorzystać do wspólnych zabaw z dziećmi. Plansze przestawiają drogę, po której dzieci mogą ćwiczyć sposób pisania poszczególnych liczb, przesuwając papierowym samochodzikiem po przerywanych liniach. Do zestawu dołączony jest arkusz z samochodzikami, które można kserować dowolną ilość razy. Zadaniem dzieci jest pokolorowanie swojego pojazdu i ruszyć w drogę po swojej planszy. Plansze zostały przygotowane w wersji do kolorowania. Zatem po wspólnych ćwiczeniach, dzieci mogą ozdobić swoją kartkę. Do plansz została przygotowana również prezentacja multimedialna.

W teczce znajdziecie również ilustracje do wiersza „Liczby w podróży”, które mogą być przydatne podczas czytania wiersza.

PRZEDSZKOLANKOWE PUDEŁKO

Wszystkie materiały zostały włożone do firmowego pudełka. Całość wykonana jest bardzo estetycznie,  plansze oraz karty pracy są przejrzyste i wydrukowane w bardzo wysokiej jakości.

KOSZT ZESTAWU:

  • MEGA ZESTAW Cyfry&Liczby PDF – materiały wysyłane są na wskazany adres e-mail (do wyboru jeden z trzech zestawów plansz) – 30,00 zł
  • MEGA ZESTAW Cyfry&Liczby PUDEŁKO – wydrukowane materiały wysyłane są na wskazany adres (do wyboru jeden z trzech zestawów plansz) – 120,00 zł + 19,00 koszt wysyłki (kurier DHL)
  • O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT)lub w prywatnej rozmowie na FB. Istnieje możliwość zakupu poszczególnych elementów pakietu 🙂 o szczegóły proszę pytać w prywatnej wiadomości lub poprzez wiadomość e-mail.

*Prosimy o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.Pudełko zawierające zestaw pomocy dydaktycznych KOLORY jest zaplombowane, po otwarciu i zerwaniu zabezpieczenia nie ma możliwości zwrotu towaru.

2 komentarze
  1. Michalina 5 lat temu

    Na blogu jak zwykle mnóstwo ciekawych pomysłów. Zastanawiam się nad tym większym zestawem, ale jeszcze muszę to przemyśleć.

  2. Klaudia 5 lat temu

    Jak mój maluszek trochę podrośnie, to będę musiała zainteresować się takim zestawem. Na pewno się przyda!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?