SUPER OFERTA

Od dzisiaj „przedszkolankowe” zestawy można zakupić w wersji pudełkowej lub jako pliki PDF, które po zakupie wyślemy na wskazany adres e-mail 🙂 Poniżej znajdziecie naszą super ofertę 🙂

CYFRY & LICZBY

W zestawie znajdziecie materiały do nauki oraz utrwalania liczb.

Szczegóły dotyczące zestawu znajdziecie >>>TUTAJ<<<

O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT) lub w prywatnej rozmowie na FB.

MINI ZESTAW

BAŁWANKOWE RADY NA ZIMOWE ZABAWY!

W zestawie znajdziecie materiały, które pomogą Wam przybliżyć dzieciom temat bezpiecznych i niebezpiecznych zabaw zimowych.

KOLORY

Zestaw został opracowany z myślą o dzieciach młodszych i starszych. Materiały służą do nauki oraz utrwalenia nazw kolorów.

FIGURY GEOMETRYCZNE

Zestaw FIGURY GEOMETRYCZNE jest naszym pierwszym, autorskim projektem. Materiały zostały opracowane z myślą o dzieciach młodszych i starszych. Pakiet został opracowany jako pomoc dydaktyczna do nauki i utrwalania nazw figur geometrycznych.

A już wkrótce w naszej ofercie pojawią się kolejne materiały 🙂 🙂 🙂

*oferta ważna do 31.12.2018