To już mój ostani, tegoroczny pomysł na upominki dla dziadków. Tym razem odświeżona wersja dyplomów, które możecie znaleźć również >>>TUTAJ<<<. Przygotowanie tych dyplomów nie zajmie Wam dużo czasu, a jak już będą gotowe możecie wspólnie z dziećmi wykonać do nich ramki ze szpatułek lekarskich lub oprawić w ramki na zdjęcia 🙂

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA

Poniżej znajdziecie dwa rodzaje dyplomów… Tak jak wskazuje tekst, na pierwszym wystarczy jak dzieci odcisnął dłoń, którą wcześniej należy zanurzyć w farbie. Dlatego wybrany wzór najlepiej jest wydrukować na kolorowej kartce (z bloku technicznego), a gdy odbita rączka dziecka wyschnie, możecie dorobić ramkę ze szpatułek lekarskich. Z kolei na drugiej propozycji tych dyplomów, zadaniem dzieci jest ozdobić przygotowane na środku serduszko lub narysować samodzielnie serduszko dla babci i dziadka. Dodatkowo w obydwu wzorach na dole zostawiona jest ramka lub serduszko. Zastanawiacie się pewnie po co? Już wyjaśniam, jest to miejsce gdzie dzieci mogą się podpisać 🙂 a gdy jeszcze nie potrafią tego zrobić możecie to zrobić za nich.

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 1

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 2

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 3

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 4

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 5

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 6

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 7

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 8

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 9

DYPLOM DLA

SUPER BABCI & SUPER DZIADKA

Poniżej znajdziecie dwa rodzaje dyplomów dla SUPER BABCI oraz dla SUPER DZIADKA. Przyznam, że do przygotowania tych wzorów zainspirowało mnie przypadkiem znalezione zdjęcie kartek. Ja trochę zmodyfikowałam i uprościłam cały wzór i teksty, a zamiast wstawiać postacie przedstawiające dziadków zostawiłam puste miejsce. Tam właśnie zadaniem dzieci jest narysowanie, nakleić babci i dziadka 🙂 Gdy całość będzie gotowa dyplom możecie oprawić w ramkę na zdjęcia lub przygotować ramkę ze szpatułek lekarskich.

DYPLOM DLA SUPER BABCI

DYPLOM DLA SUPER BABCI 1

DYPLOM DLA SUPER BABCI 2

DYPLOM DLA SUPER DZIADKA

DYPLOM DLA SUPER DZIADKA 1

DYPLOM DLA SUPER DZIADKA 2

 

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?