To już mój ostani, tegoroczny pomysł na upominki dla dziadków. Tym razem odświeżona wersja dyplomów, które możecie znaleźć również >>>TUTAJ<<<. Przygotowanie tych dyplomów nie zajmie Wam dużo czasu, a jak już będą gotowe możecie wspólnie z dziećmi wykonać do nich ramki ze szpatułek lekarskich lub oprawić w ramki na zdjęcia 🙂

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA

Poniżej znajdziecie dwa rodzaje dyplomów… Tak jak wskazuje tekst, na pierwszym wystarczy jak dzieci odcisnął dłoń, którą wcześniej należy zanurzyć w farbie. Dlatego wybrany wzór najlepiej jest wydrukować na kolorowej kartce (z bloku technicznego), a gdy odbita rączka dziecka wyschnie, możecie dorobić ramkę ze szpatułek lekarskich. Z kolei na drugiej propozycji tych dyplomów, zadaniem dzieci jest ozdobić przygotowane na środku serduszko lub narysować samodzielnie serduszko dla babci i dziadka. Dodatkowo w obydwu wzorach na dole zostawiona jest ramka lub serduszko. Zastanawiacie się pewnie po co? Już wyjaśniam, jest to miejsce gdzie dzieci mogą się podpisać 🙂 a gdy jeszcze nie potrafią tego zrobić możecie to zrobić za nich.

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 1

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 2

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 3

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 4

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 5

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 6

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 7

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 8

DYPLOM DLA BABCI I DZIADKA 9

DYPLOM DLA

SUPER BABCI & SUPER DZIADKA

Poniżej znajdziecie dwa rodzaje dyplomów dla SUPER BABCI oraz dla SUPER DZIADKA. Przyznam, że do przygotowania tych wzorów zainspirowało mnie przypadkiem znalezione zdjęcie kartek. Ja trochę zmodyfikowałam i uprościłam cały wzór i teksty, a zamiast wstawiać postacie przedstawiające dziadków zostawiłam puste miejsce. Tam właśnie zadaniem dzieci jest narysowanie, nakleić babci i dziadka 🙂 Gdy całość będzie gotowa dyplom możecie oprawić w ramkę na zdjęcia lub przygotować ramkę ze szpatułek lekarskich.

DYPLOM DLA SUPER BABCI

DYPLOM DLA SUPER BABCI 1

DYPLOM DLA SUPER BABCI 2

DYPLOM DLA SUPER DZIADKA

DYPLOM DLA SUPER DZIADKA 1

DYPLOM DLA SUPER DZIADKA 2

 

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?