To już mój kolejny pomysł na upominki dla Babci i Dziadka 🙂 Tym razem pora na zakładki do książek. Dodam, że jest to kolejny pomysł na upominek z serii “na szybko”. Co należy zrobić, aby przygotować wspólnie z dziećmi właśnie takie prezenty? To bardzo proste 🙂 Wybieramy jeden z poniższych wzorów (na jednej kartce jest jedna, dwustronna zakładka 🙂 ). Drukujemy wybrane wzory zakładek i dajemy dzieciom do ozdobienia. Jak ozdabiamy? W sumie jak tylko chcecie…

Moja propozycja zakładki “na szybko” jest następująca. Będziecie potrzebować: wybranych wzorów zakładek, wydrukowanych na kolorowym papierze (poza wzorami 7), wstążki, farby (w innym kolorze niż kolor karki) i dzieci 🙂 . Wydrukowaną zakładkę wycinamy, składamy na pół i sklejamy 🙂 Teraz pora ozdobić zakładkę. Będziemy potrzebować farby, w której maczamy kciuk dziecka i odbijamy go tworząc serduszko… GOTOWE! Jak farba wyschnie wystarczy zalaminować zakładkę, zrobić w niej dziurkę i przewiązać wstążką.

Jeżeli macie troszeczkę więcej czasu… to mój drugi pomysł “na szybko” jest następujący! Będziecie potrzebować: wydrukowanych szablonów zakładek numer 7, które dajemy dzieciom do pokolorowania oraz wstążkę. W zakładce dla babci dzieci mają za zadanie pokolorować literkę B, a w zakładce dla dziadka kolorują literkę D 🙂 Potem już tylko wycinamy, laminujemy, robimy dziurkę i przeciągamy wstążkę… GOTOWE! Dodam, że dzieci mogą również wyklejać literki kolorowym papierem itd. 🙂

A jak macie dużooo czasu, to na szablonach, które zawierają jedynie napis dzieci mogą coś rysować, wyklejać itd. Potem wystarczy zalaminować gotową zakładkę, dodać wstążkę i wręczyć upominki dziadkom… Jeżeli uważacie, że zakładki są za duże, to wystarczy w opcjach drukarki zmienić na drukowanie dwóch stron na jednym arkuszu 🙂

Wybór pozostawiam Wam…


ZAKŁADKI dla babci…

ZAKŁADKA dla babci (1)

ZAKŁADKA dla babci (2)

ZAKŁADKA dla babci (3)

ZAKŁADKA dla babci (4)

ZAKŁADKA dla babci (5)

ZAKŁADKA dla babci (6)

ZAKŁADKA dla babci (7)

ZAKŁADKI dla dziadka…

ZAKŁADKA dla dziadka (1)

ZAKŁADKA dla dziadka (2)

ZAKŁADKA dla dziadka (3)

ZAKŁADKA dla dziadka (4)

ZAKŁADKA dla dziadka (5)

ZAKŁADKA dla dziadka (6)

ZAKŁADKA dla dziadka (7)

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?