MEGA ZESTAW

KOLORY

Pakiet edukacyjny KOLORY jest naszym kolejnym projektem. Zestaw służy do nauki i utrwalania nazw kolorów. Warto zaznaczyć, że zestaw jest uniwersalny i przeznaczony został zarówno do pracy z dziećmi młodszymi jak i starszymi.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

TECZKA 1: Plansze demonstracyjne

Przydatną pomocą edukacyjną są Plansze demonstracyjne, jest ich 12. Zostały przygotowane  w formacie A4 i wydrukowane na papierze fotograficznym 180g oraz zalaminowane. W pakiecie jest teczka zawierająca 12 plansz, do wyboru jest jeden z poniższych zestawów:

  • Zestaw 1: czyli 12 plansz przedstawiających kolory: bały, czarny, szary, żółty, pomarańczowy, czerwony, brązowy, zielony, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy,

  • Zestaw 2: czyli 12 plansz przedstawiających „WEOSŁE KLEKSY”: bały, czarny, szary, żółty, pomarańczowy, czerwony, brązowy, zielony, niebieski, granatowy, fioletowy, różowy,

*Do pakietu dołączony jest tylko jeden, wybrany zestaw plansz!

TECZKA 2: Karty pracy

W pakiecie jest aż 16 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania zachęcające dzieci do liczenia, kształtowania spostrzegawczości, logicznego myślenia. Dzięki różnorodności przygotowanych zadań dzieci będą również miały możliwość rozwijania sprawność manualną.

TECZKA 3: Pomoce dydaktyczne

Co znajdziemy w teczce z pomocami dydaktycznymi? Przede wszystkim poradnik, który został opracowany, aby korzystanie z niego było dużym wsparciem podczas zajęć dotyczących kolorów. Zawiera on autorskie teksty rymowanek, wierszy, scenariusza, jak również opis zabaw i eksperymentów. W teczce znajdziecie również  5 arkuszy z emblematami (wydrukowane na papierze fotograficznym  do samodzielnego zalaminowania i wycięcia), które można wykorzystać do zabaw z dziećmi. Dodatkowo do przygotowanych tekstów zostały opracowane prezentacje multimedialne, które nagrane zostały na płytę CD oraz 9 plansz przygotowanych do wiersza “Kolory tęczy”.

PRZEDSZKOLANKOWE PUDEŁKO

Wszystkie materiały zostały włożone do firmowego pudełka. Całość wykonana jest bardzo estetycznie,  plansze oraz karty pracy są przejrzyste i wydrukowane w bardzo wysokiej jakości.

KOSZT ZESTAWU

  • MEGA ZESTAW Kolory  PDF – materiały wysyłane są na wskazany adres e-mail (do wyboru jeden z dwóch zestawów plansz) – 30,00 zł
  • MEGA ZESTAW Kolory PUDEŁKO – wydrukowane materiały wysyłane są na wskazany adres (do wyboru jeden z dwóch zestawów plansz) – 120,00 zł + 19,00 koszt wysyłki (kurier DHL)

Istnieje możliwość zakupienia poszczególnych elementów zestawu.

O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT) lub w prywatnej rozmowie na FB.

*Prosimy o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.Pudełko zawierające zestaw pomocy dydaktycznych KOLORY jest zaplombowane, po otwarciu i zerwaniu zabezpieczenia nie ma możliwości zwrotu towaru.

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

2 komentarze
  1. Sabina 6 lat temu

    super sprawa:) czy planują Panie zestaw dydaktyczny z literkami i cyferkami? pozdrawiam:)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?