ZAPROSZENIA dla dziadków…

Co roku organizujemy wspólnie z dziećmi uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą dzieci zapraszają swoich najbliższych. Dlatego przygotowałam kilka wzorów zaproszeń do samodzielnej edycji…

Zaproszenia przypominają swoim wyglądem kartkę z kalendarza i zostały przygotowane w formacie A4. Ja jednak proponuję wydrukować kartkę w formacie A5 lub mniejszej (jest taka opcja w drukarkach np. drukuj 2 strony na arkuszu, albo 4 strony na arkuszu 🙂 ).

Wzory przygotowałam w programie Word z pakietu Office 2016 i  może się zdarzyć, że pobierając plik niektóre czcionki zostaną zamienione na inne. Dlatego przygotowałam również kilka zaproszeń zapisanych w programie Word 97-2003.

JAK EDYTOWAĆ KARTKĘ Z KALENDARZA? To bardzo proste, każdy z nas codziennie korzysta z Worda, więc wystarczy zmienić poszczególne elementy takie jak: data, nazwa dnia tygodnia i godzina 🙂 a robimy to kasując poszczególne literki za pomocą klawisza BACKSPACE 🙂 Możecie również zmienić kolor czcionki 🙂 na kartkach znajdziecie również informacje o wschodzie i zachodzie słońce, w tych miejscach również wypadałoby zmienić godziny, a >>>TUTAJ<<< znajdziecie godziny wschodów i zachodów dla poszczególnych dni w styczniu 🙂 Potem pozostaje nam już tylko wydrukować, dziurkaczem zrobić dziurki i przewiązać wstążką. Dodatkowo możecie kartkę przywiązać do kartki z bloku technicznego 🙂


ZAPROSZENIA

KARTKA Z KALENDARZA

Word 2016

ZAPROSZENIE 1

ZAPROSZENIE 2

ZAPROSZENIE 3

ZAPROSZENIE 4

ZAPROSZENIE 5

ZAPROSZENIE 6

ZAPROSZENIE 7

ZAPROSZENIE 8

Word 97-2003

ZAPROSZENIE (1)

ZAPROSZENIE (2)

ZAPROSZENIE (3)


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Ania 5 stycznia, 2018 at 10:58 pm

    Przepiękne! Dziękuję!

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...