Co roku organizujemy wspólnie z dziećmi uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą dzieci zapraszają swoich najbliższych. Dlatego przygotowałam kilka wzorów zaproszeń do samodzielnej edycji…

Zaproszenia przypominają swoim wyglądem kartkę z kalendarza i zostały przygotowane w formacie A4. Ja jednak proponuję wydrukować kartkę w formacie A5 lub mniejszej (jest taka opcja w drukarkach np. drukuj 2 strony na arkuszu, albo 4 strony na arkuszu 🙂 ).

Wzory przygotowałam w programie Word z pakietu Office 2016 i  może się zdarzyć, że pobierając plik niektóre czcionki zostaną zamienione na inne. Dlatego przygotowałam również kilka zaproszeń zapisanych w programie Word 97-2003.

JAK EDYTOWAĆ KARTKĘ Z KALENDARZA? To bardzo proste, każdy z nas codziennie korzysta z Worda, więc wystarczy zmienić poszczególne elementy takie jak: data, nazwa dnia tygodnia i godzina 🙂 a robimy to kasując poszczególne literki za pomocą klawisza BACKSPACE 🙂 Możecie również zmienić kolor czcionki 🙂 na kartkach znajdziecie również informacje o wschodzie i zachodzie słońce, w tych miejscach również wypadałoby zmienić godziny, a >>>TUTAJ<<< znajdziecie godziny wschodów i zachodów dla poszczególnych dni w styczniu 🙂 Potem pozostaje nam już tylko wydrukować, dziurkaczem zrobić dziurki i przewiązać wstążką. Dodatkowo możecie kartkę przywiązać do kartki z bloku technicznego 🙂


ZAPROSZENIA

KARTKA Z KALENDARZA

Word 2016

ZAPROSZENIE 1

ZAPROSZENIE 2

ZAPROSZENIE 3

ZAPROSZENIE 4

ZAPROSZENIE 5

ZAPROSZENIE 6

ZAPROSZENIE 7

ZAPROSZENIE 8

Word 97-2003

ZAPROSZENIE (1)

ZAPROSZENIE (2)

ZAPROSZENIE (3)


POBIERASZ = KLIKNIJ W ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

3 komentarze
  1. Ania 6 lat temu

    Przepiękne! Dziękuję!

  2. Beata 6 miesięcy temu

    Bardzo dziękuję

  3. magda 6 miesięcy temu

    BARDZO DZIEKUJE

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?