Okres przedświąteczny jest czasem kiedy wysyłamy mnóstwo kolorowych kartek z życzeniami… Bardzo często na “fejsbukowych” grupach pojawiają się posty dotyczące akcji wysyłania pocztówek. Oczywiście założeniem tych akcji jest wysyłanie i otrzymywanie kartek od przedszkolaków z całej Polski. Zupełnie inaczej działa Marzycielska poczta.

Może ktoś z Was słyszał już o tej akcji. Dla niewtajemniczonych powiem, że jest to akcja, w której dzieci mogą wysyłać listy, kartki lub samodzielnie zrobione laurki do chorego dziecka, nie oczekując odpowiedzi.

Przyznam szczerze, że nie słyszałam wcześniej o tej akcji, ale jak się okazało po raz drugi w szkole mojego syna zorganizowano świąteczną akcję pisania listów do chorych dzieci. Adresy tych dzieci są zamieszczone na stronie Marzycielskiej poczty. Tam możecie przeczytać informacje na temat podopiecznych akcji 🙂 i wspólnie zadecydować do kogo wyślecie list lub kartkę.

Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto sprawiać innym przyjemność nie oczekując niczego w zamian. Właśnie takich postaw również powinniśmy uczyć naszych podopiecznych. Zachęcam Was do zapoznania się z regulaminem Marzycielskiej poczty i wspólnie z dziećmi w tym roku wysłać świąteczną kartę choremu koledze… Dodam, że organizując w swoim przedszkolu lub grupie akcję pisania listów bądź kartek w zamian możecie otrzymać dyplom lub podziękowanie. Jak to zrobić? O tym dowiecie się wchodząc bezpośrednio na stronę Marzycielskiej poczty.

Mój syn oczywiście weźmie udział w szkolnym pisaniu listów, sam wybrał ze strony do kogo chce napisać. Nie musiałam go do tego namawiać bo od najmłodszych lat wspólnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych oraz w różnych zbiórkach… Dlatego zachęcam i Was do udziału 🙂


BĘDZIE MI MIŁO JAK PO PRZECZYTANIU POZOSTAWISZ PO SOBIE ŚLAD KLIKAJĄC W  ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?