Jakie w tym roku zorganizowaliście świąteczne konkursy w waszych przedszkolach? Poniżej znajdziecie kilka wzorów dyplomów przygotowanych właśnie z myślą o świZąteczno – mikołajkowych konkursach 🙂 a więc znajdziecie kilka pomysłów na dyplomy za udział w konkursach plastycznych oraz przeglądach kolęd i piosenek świątecznych 🙂

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

MIKOŁAJKOWE & ŚWIĄTECZNE

DYPLOMY

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie piosenki świątecznej

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie piosenki świątecznej (2)

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w przeglądzie kolęd (2)

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w przeglądzie kolęd

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym BOMBKA

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym BOMBKA (2)

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym BOMBKA (3)

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym MIKOŁAJ

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym CHOINKA

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym CHOINKA (2)

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym CHOINKA (3)

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym CHOINKA (4)

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym OZDOBA CHOINKOWA

MIKOŁAJKOWO – ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym ozdoba świąteczna (2)

MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym KARTKA ŚWIĄTECZNA(2)

MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE DYPLOMY – za udział w konkursie plastycznym KARTKA ŚWIĄTECZNA(3)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂