No i stało się… własnie dzisiaj Przedszkolankowo.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji wcześniej ogłosiłam  urodzinowy konkurs, a zadaniem było opublikowanie na FORUM Przedszkolankowo.pl autorskiego tekstu scenariusza, bajki, wiersza, opowiadania, referatu, artykułu czy projektu np. programu warsztatów jakie prowadzicie w przedszkolu. Wydawać by się mogło, że coś co każda z nas pisze niemal każdego dnia w rzeczywistości okazało się zbyt trudnym zadaniem… bo w konkursie wzięło udział zaledwie trzy Panie…

Panie, które podjęły wyzwanie i opublikowały swoje autorskie teksty to:

  • Pani Magda, która na FORUM podzieliła się swoją autorską bajką pt. „Moc czekoladowego ciasta”,
  • Pani Ewa, która opublikowała swój autorski program „Czym skorupka nasiąknie za młodu” – preorientacja zawodowa dzieci,
  • Pani Justyna, która zamieściła poradnik metodyczny dla rodziców – „Brudne zabawy”.

Powyższe publikacje znajdziecie na FORUM Przedszkolankowo.pl… Zasady konkursu mówiły, że spośród opublikowanych postów zwycięzce wyłoni się poprzez losowanie… No cóż przyznam, że w związku z tak małą liczbą opublikowanych postów postanowiłam nie robić losowania…W związku z tym, że  są to urodziny mojego bloga postanowiłam, nagrodzić wszystkie trzy Panie i każdej z nich przesłać nagrodę, którą jest PAKIET POMOCY DYDAKTYCZNYCH Figury Geometryczne oraz przedszkolankowe gadżety.

GRATULUJĘ

Pani Magdo, Pani Ewo i Pani Justyno

oraz dziękuję za Wasze publikacje 🙂 🙂 🙂

Jeszcze dzisiaj dostaniecie Panie wiadomość e-mail o wygranej w konkursie. W informacji zwrotnej proszę o podanie adresu na jaki ma zostać wysłana niespodzianka…

A jak wygląda niespodzianka? Zestaw składa się z trzech teczek: Plansze demonstracyjne, Karty pracy oraz Pomoce dydaktyczne, które zostały włożone do przedszkolankowego pudełka.

W pierwszej teczce Plansze edukacyjne znajdziecie 12 plansz przedstawiających figury geometryczne wydrukowane na papierze fotograficznym 180g.

W drugiej teczce znajdziecie karty pracy, które zostały opracowane z myślą o dzieciach młodszych jak i starszych. Karty zostały wydrukowane na papierze 160g i można je kserować i wykorzystywać na swoich zajęciach.

W trzeciej teczce Pomoce dydaktyczne znajdziecie m.in. poradnik dla nauczyciela, w którym zamieszczony jest opis pakietu, autorskie teksty rymowanek, wierszy, bajki oraz scenariusza. Jest tam również opis zabaw, które można przeprowadzić wspólnie z dziećmi. Dodatkowo znajdziecie też: płytę zawierającą prezentacje multimedialne, które można wykorzystać podczas omawiania tekstów, 5 plansz zawierających emblematy figur geometrycznych do samodzielnego wycięcia, 3 plansze opracowane jako pomoc przy omawianiu jednego z wierszy, oraz 5 plansz, które mogą się przydać podczas omawiania bajki.

Mam nadzieję, że Panie będą zadowolone z takiej niespodzianki 🙂

Jeszcze dzisiaj na stronie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących pakietu… jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany takim zestawem proszę o kontakt poprzez wiadomość e-mail lub wiadomość prywatną na FB 🙂 A już wkrótce kolejna niespodzianka… Jaka? Szczegóły wkrótce…

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?