No i stało się… własnie dzisiaj Przedszkolankowo.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji wcześniej ogłosiłam  urodzinowy konkurs, a zadaniem było opublikowanie na FORUM Przedszkolankowo.pl autorskiego tekstu scenariusza, bajki, wiersza, opowiadania, referatu, artykułu czy projektu np. programu warsztatów jakie prowadzicie w przedszkolu. Wydawać by się mogło, że coś co każda z nas pisze niemal każdego dnia w rzeczywistości okazało się zbyt trudnym zadaniem… bo w konkursie wzięło udział zaledwie trzy Panie…

Panie, które podjęły wyzwanie i opublikowały swoje autorskie teksty to:

  • Pani Magda, która na FORUM podzieliła się swoją autorską bajką pt. “Moc czekoladowego ciasta”,
  • Pani Ewa, która opublikowała swój autorski program “Czym skorupka nasiąknie za młodu” – preorientacja zawodowa dzieci,
  • Pani Justyna, która zamieściła poradnik metodyczny dla rodziców – “Brudne zabawy”.

Powyższe publikacje znajdziecie na FORUM Przedszkolankowo.pl… Zasady konkursu mówiły, że spośród opublikowanych postów zwycięzce wyłoni się poprzez losowanie… No cóż przyznam, że w związku z tak małą liczbą opublikowanych postów postanowiłam nie robić losowania…W związku z tym, że  są to urodziny mojego bloga postanowiłam, nagrodzić wszystkie trzy Panie i każdej z nich przesłać nagrodę, którą jest PAKIET POMOCY DYDAKTYCZNYCH Figury Geometryczne oraz przedszkolankowe gadżety.

GRATULUJĘ

Pani Magdo, Pani Ewo i Pani Justyno

oraz dziękuję za Wasze publikacje 🙂 🙂 🙂

Jeszcze dzisiaj dostaniecie Panie wiadomość e-mail o wygranej w konkursie. W informacji zwrotnej proszę o podanie adresu na jaki ma zostać wysłana niespodzianka…

A jak wygląda niespodzianka? Zestaw składa się z trzech teczek: Plansze demonstracyjne, Karty pracy oraz Pomoce dydaktyczne, które zostały włożone do przedszkolankowego pudełka.

W pierwszej teczce Plansze edukacyjne znajdziecie 12 plansz przedstawiających figury geometryczne wydrukowane na papierze fotograficznym 180g.

W drugiej teczce znajdziecie karty pracy, które zostały opracowane z myślą o dzieciach młodszych jak i starszych. Karty zostały wydrukowane na papierze 160g i można je kserować i wykorzystywać na swoich zajęciach.

W trzeciej teczce Pomoce dydaktyczne znajdziecie m.in. poradnik dla nauczyciela, w którym zamieszczony jest opis pakietu, autorskie teksty rymowanek, wierszy, bajki oraz scenariusza. Jest tam również opis zabaw, które można przeprowadzić wspólnie z dziećmi. Dodatkowo znajdziecie też: płytę zawierającą prezentacje multimedialne, które można wykorzystać podczas omawiania tekstów, 5 plansz zawierających emblematy figur geometrycznych do samodzielnego wycięcia, 3 plansze opracowane jako pomoc przy omawianiu jednego z wierszy, oraz 5 plansz, które mogą się przydać podczas omawiania bajki.

Mam nadzieję, że Panie będą zadowolone z takiej niespodzianki 🙂

Jeszcze dzisiaj na stronie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących pakietu… jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany takim zestawem proszę o kontakt poprzez wiadomość e-mail lub wiadomość prywatną na FB 🙂 A już wkrótce kolejna niespodzianka… Jaka? Szczegóły wkrótce…

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?