MEGA ZESTAW

FIGURY GEOMETRYCZNE

Zestaw FIGUR GEOMETRYCZNYCH jest naszym pierwszym w 100% autorskim projektem. Składa się z trzech teczek ,w których znajdziecie plansze demonstracyjne, karty pracy opracowane z myślą o dzieciach młodszych oraz starszych oraz pakiet pomocy dydaktycznych zawierający poradnik dla nauczyciela, autorskie teksty, ilustracje do wierszy, płytę zawierającą prezentacje multimedialne oraz emblematy, które można wykorzystać podczas zabaw z dziećmi. A to wszytko zamknięte jest w estetycznym pudełku, który możecie postawić na półce wśród pozostałych pomocy.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

TECZKA 1: Plansze demonstracyjne

W pierwszej teczce znajdziecie 12 plansz wydrukowanych na papierze fotograficznym 180g i dodatkowo zalaminowane. Wśród plansz znajdziecie:

  • 6 plansz przedstawiających figury geometryczne (koło, kwadrat, trójkąt, prostokąt, romb, trapez),
  • 6 plansz przedstawiających “wesołe” figury geometryczne (koło, kwadrat, trójkąt, prostokąt, romb, trapez).

TECZKA 2: Karty pracy

W zestawie znajdziecie 35 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g, które zostały przygotowane z myślą  o dzieciach młodszych jak i starszych. Zestaw kart pracy jest środkiem dydaktycznym, który w przyjazny sposób pomaga dziecku osiągnąć umiejętności określone w Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego. W pakiecie znajdziecie m.in.: karty grafomotoryczne doskonalące sprawność  manualną, karty matematyczne wprowadzające w świat figur geometrycznych, różnicowania kształtów oraz wielkości, rozwijania umiejętności szeregowania, przeliczania na konkretach, karty doskonalące mowę i myślenie, karty z ćwiczeniami percepcji wzrokowej, karty z ćwiczeniami percepcji słuchowej, które rozwijają słuch fonematyczny, analizę i syntezę sylabową, oraz karty kreatywne rozwijające kreatywność i inwencję twórczą dziecka.

TECZKA 3: Pomoce dydaktyczne

W trzeciej teczce znajdziecie poradnik dla nauczyciela, w którym dokładnie został opisany cały pakiet. Znajdziecie tam również autorskie teksty takie jak: rymowanki, wiersze, tekst bajki oraz przykładowy scenariusz zajęć. To nie wszytko w poradniku znajdziecie również opis zabaw.

Do teczki dołożone zostały również emblematy przedstawiające figury geometryczne. Jest 5 arkuszy do samodzielnego wycięcia  oraz zalaminowania. Na każdym arkuszu znajdziecie 6 emblematów przedstawiających: koło, kwadrat, prostokąt, romb i trapez w sumie 30 emblematów. Można je wykorzystać do zabaw z dziećmi, zabaw matematycznych lub wykorzystać jako medale.

Do przygotowanych tekstów zostały opracowane prezentacje multimedialne oraz plansze. W teczce znajdziecie płytę zawierającą prezentacje multimedialne przygotowane w programie PowerPoint, oraz 3 plansze przygotowane do wiersza “Wyścig figur” i 5 plansz do bajki “Bajka o dzielnych trójkątach”.

PRZEDSZKOLANKOWE PUDEŁKO

Wszystkie materiały zostały włożone do firmowego pudełka. Całość wykonana jest bardzo estetycznie,  plansze oraz karty pracy są przejrzyste i wydrukowane w bardzo wysokiej jakości.

KOSZT ZESTAWU

  • MEGA ZESTAW Figury Geometryczne PDF – materiały wysyłane są na wskazany adres e-mail  – 30,00 zł
  • MEGA ZESTAW Figury Geometryczne PUDEŁKO – wydrukowane materiały wysyłane są na wskazany adres  – 120,00 zł + 19,00 koszt wysyłki (kurier DHL)

Istnieje możliwość zakupienia poszczególnych elementów zestawu.

O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT) lub w prywatnej rozmowie na FB.

*Cena 65,00 jest ceną promocyjną z okazji pierwszych urodzin bloga Przedszkolankowo.pl i obowiązuje do 30 listopada 2017 r. Cena regularna zestawu, która będzie obowiązywać od 01.12.2017 to 80,00 zł + koszt przesyłki.

*Prosimy o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.Pudełko zawierające zestaw pomocy dydaktycznych FIGURY GEOMETRYCZNE jest zaplombowane, po otwarciu i zerwaniu zabezpieczenia pudełka nie ma możliwości zwrotu towaru.

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

1 komentarz
  1. Justyna 4 lata temu

    Jestem zainteresowane mega zestawem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?