MEGA ZESTAW

FIGURY GEOMETRYCZNE

Zestaw FIGUR GEOMETRYCZNYCH jest naszym pierwszym w 100% autorskim projektem. Składa się z trzech teczek ,w których znajdziecie plansze demonstracyjne, karty pracy opracowane z myślą o dzieciach młodszych oraz starszych oraz pakiet pomocy dydaktycznych zawierający poradnik dla nauczyciela, autorskie teksty, ilustracje do wierszy, płytę zawierającą prezentacje multimedialne oraz emblematy, które można wykorzystać podczas zabaw z dziećmi. A to wszytko zamknięte jest w estetycznym pudełku, który możecie postawić na półce wśród pozostałych pomocy.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZESTAWU

TECZKA 1: Plansze demonstracyjne

W pierwszej teczce znajdziecie 12 plansz wydrukowanych na papierze fotograficznym 180g i dodatkowo zalaminowane. Wśród plansz znajdziecie:

  • 6 plansz przedstawiających figury geometryczne (koło, kwadrat, trójkąt, prostokąt, romb, trapez),
  • 6 plansz przedstawiających „wesołe” figury geometryczne (koło, kwadrat, trójkąt, prostokąt, romb, trapez).

TECZKA 2: Karty pracy

W zestawie znajdziecie 35 kart pracy wydrukowanych na papierze 160g, które zostały przygotowane z myślą  o dzieciach młodszych jak i starszych. Zestaw kart pracy jest środkiem dydaktycznym, który w przyjazny sposób pomaga dziecku osiągnąć umiejętności określone w Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego. W pakiecie znajdziecie m.in.: karty grafomotoryczne doskonalące sprawność  manualną, karty matematyczne wprowadzające w świat figur geometrycznych, różnicowania kształtów oraz wielkości, rozwijania umiejętności szeregowania, przeliczania na konkretach, karty doskonalące mowę i myślenie, karty z ćwiczeniami percepcji wzrokowej, karty z ćwiczeniami percepcji słuchowej, które rozwijają słuch fonematyczny, analizę i syntezę sylabową, oraz karty kreatywne rozwijające kreatywność i inwencję twórczą dziecka.

TECZKA 3: Pomoce dydaktyczne

W trzeciej teczce znajdziecie poradnik dla nauczyciela, w którym dokładnie został opisany cały pakiet. Znajdziecie tam również autorskie teksty takie jak: rymowanki, wiersze, tekst bajki oraz przykładowy scenariusz zajęć. To nie wszytko w poradniku znajdziecie również opis zabaw.

Do teczki dołożone zostały również emblematy przedstawiające figury geometryczne. Jest 5 arkuszy do samodzielnego wycięcia  oraz zalaminowania. Na każdym arkuszu znajdziecie 6 emblematów przedstawiających: koło, kwadrat, prostokąt, romb i trapez w sumie 30 emblematów. Można je wykorzystać do zabaw z dziećmi, zabaw matematycznych lub wykorzystać jako medale.

Do przygotowanych tekstów zostały opracowane prezentacje multimedialne oraz plansze. W teczce znajdziecie płytę zawierającą prezentacje multimedialne przygotowane w programie PowerPoint, oraz 3 plansze przygotowane do wiersza „Wyścig figur” i 5 plansz do bajki „Bajka o dzielnych trójkątach”.

PRZEDSZKOLANKOWE PUDEŁKO

Wszystkie materiały zostały włożone do firmowego pudełka. Całość wykonana jest bardzo estetycznie,  plansze oraz karty pracy są przejrzyste i wydrukowane w bardzo wysokiej jakości.

KOSZT ZESTAWU

  • MEGA ZESTAW Figury Geometryczne PDF – materiały wysyłane są na wskazany adres e-mail  – 30,00 zł
  • MEGA ZESTAW Figury Geometryczne PUDEŁKO – wydrukowane materiały wysyłane są na wskazany adres  – 120,00 zł + 19,00 koszt wysyłki (kurier DHL)

Istnieje możliwość zakupienia poszczególnych elementów zestawu.

O szczegóły proszę pytać w wiadomości e-mail (adres znajdziecie w zakładce KONTAKT) lub w prywatnej rozmowie na FB.

*Cena 65,00 jest ceną promocyjną z okazji pierwszych urodzin bloga Przedszkolankowo.pl i obowiązuje do 30 listopada 2017 r. Cena regularna zestawu, która będzie obowiązywać od 01.12.2017 to 80,00 zł + koszt przesyłki.

*Prosimy o przemyślany zakup ponieważ zwrotów nie przyjmujemy.Pudełko zawierające zestaw pomocy dydaktycznych FIGURY GEOMETRYCZNE jest zaplombowane, po otwarciu i zerwaniu zabezpieczenia pudełka nie ma możliwości zwrotu towaru.

1 komentarz
  1. Justyna 2 lata temu

    Jestem zainteresowane mega zestawem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?