Już wkrótce pierwsze urodziny Przedszkolankowo.pl które wypadają 17 listopada… To nie przypadkowa data, otóż 17.11. 2016 został opublikowany pierwszy post na blogu. No cóż nie sądziłam, że z taką popularnością wśród nauczycieli będzie się cieszyła moja strona… Dlatego z okazji pierwszych urodzin przygotowałam wielką niespodziankę…

Postanowiłam zorganizować urodzinowy konkurs, w którym do wygrania będzie pierwszy, autorski zestaw pomocy dydaktycznych dotyczący figur geometrycznych, którego nie znajdziecie na blogu… oraz przedszkolankowe gadżety 🙂 Zestaw składa się z plansz wydrukowanych na papierze fotograficznym i zalaminowanych przedstawiających figury geometryczne, kart pracy, autorskich wierszy i scenariuszy, które możecie wykorzystać podczas swoich zajęć i jeszcze kilka innych niespodzianek… a to wszytko staranie opracowane i przygotowane 🙂

Konkurs będzie polegał na podzieleniu się przez Was na FORUM Przedszkolankowo.pl (aby przejść do forum wystarczy kliknąć w FORUM na górnym pasku narzędzi) swoimi autorskimi projektami. Dlaczego taka forma konkursu? Otóż zawsze dzielę się z Wami swoimi pomysłami, ale nie ukrywam, że często korzystam z pomysłów innych, dlatego zachęcam również i Was do podzielenia się swoimi ciekawymi pomysłami, z których i ja chętnie skorzystam… Mam tu na myśli opublikowanie przez Was swoich scenariuszy zajęć, scenariuszy uroczystości czy przedstawień teatralnych. Jak również artykułów i referatów, które napisaliście lub autorskich wierszy, opowiadań czy bajek oraz programów warsztatów jakie prowadzicie w swoich grupach… Tematyka dowolna… 🙂 🙂 🙂

Jak publikować? No cóż, aby wziąć udział w konkursie trzeba się zarejestrować na Przedszkolankowym FORUM (bezpłatnie!), ale najpierw należy zapoznać się z >>>REGULAMINEM FORUM<<<.

Jak poprawnie opublikować? Tego dowiecie się z >>>REGULAMINU PUBLIKACJI EDUKACYJNYCH<<<, z którym koniecznie musicie się zapoznać. Dodam tylko, że publikacje, które będą brane pod uwagę dotyczą zakładki PUBLIKACJE EDUKACYJNE, które znajdują się na FORUM Przedszkolankowo.pl.

Koniecznie po opublikowaniu autorskiego dzieła wyślij wiadomość e-mail, a w tytule napisz: PUBLIKACJA – KONKURS URODZINOWY oraz zamieść pozostałe istotne informacje, w e-mailu zwrotnym otrzymasz zaświadczenie o publikacji..

Wszystkie opublikowane przez Was materiały w terminie od 03.11.2017 do 16.11.2017 wezmą udział w losowaniu nagrody 🙂 Losowanie nagrody odbędzie się 17.11.2017 w pierwsze urodziny bloga!

REGULAMIN URODZINOWEGO KONKURSU

  1. Zaloguj się / zarejestruj się na FORUM Przedszkolankowo.pl.
  2. Zapoznaj się z regulaminem forum oraz regulaminem publikacji edukacyjnych, które dostępne są na FORUM.
  3. W zakładce PUBLIKACJE EDUKACYJNE opublikuj swój autorski: wiersz, opowiadanie, bajkę, scenariusz zajęć, scenariusz uroczystości, scenariusz przedstawień teatralnych, artykuł, referat, autorski projekt lub program (WYBIERZ JEDEN).
  4. Po opublikowaniu wątku wyślij e-mail na adres:kontakt@przedszkolankowo.pl, a w tytule koniecznie napisz PUBLIKACJA – URODZINOWY KONKURS.
  5. Konkurs trwa od 03.11.2017 – 16.11.2017.
  6. W losowaniu nagrody wezmą udział wszystkie opublikowane w terminie materiały w zakładce PUBLIKACJE EDUKACYJNE.
  7. Losowanie nagrody oraz ogłoszenie wyniku nastąpi 17.11.2017 o godzinie 20:00 na blogu Przedszkolankowo.pl.
  8. Zwycięzca otrzyma wiadomość e-mail o wygranej oraz dalsze instrukcje dotyczące przesyłki.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA!!!

W razie pytań piszcie 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?