Poniżej znajdziecie kolejny zestaw zawierający plansze z literami oraz cyframi, z których możecie tworzyć dowolne napisy. Dodatkowo starałam się w każdym zestawie umieścić kilka znaków interpunkcyjnych, które mogą się przydać 🙂

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂 na stronie znajdziecie jeszcze inne pomysły na literki i cyferki, które znajdziecie w zakładce PRZEDSZKOLNE DEKORACJE (pasek menu po prawej stronie 🙂 ).

LITERY & CYFRY

LITERY&CYFRY – czerwone kredki