LITERY & CYFRY zestaw 2

Poniżej znajdziecie kolejny zestaw zawierający plansze z literami oraz cyframi, z których możecie tworzyć dowolne napisy. Dodatkowo starałam się w każdym zestawie umieścić kilka znaków interpunkcyjnych, które mogą się przydać 🙂

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂 na stronie znajdziecie jeszcze inne pomysły na literki i cyferki, które znajdziecie w zakładce PRZEDSZKOLNE DEKORACJE (pasek menu po prawej stronie 🙂 ).


LITERY & CYFRY

LITERY&CYFRY – czerwone kredki

LITERY&CYFRY – niebieskie kredki

LITERY&CYFRY – ołówki

LITERY&CYFRY – zielone kredki

LITERY&CYFRY – żółte kredki


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...