ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK… czyli upominki dla przedszkolnych gości…

Poniżej znajdziecie kilka wzorów zakładek, które mogą być upominkiem dla przedszkolnych gości… zwłaszcza dla tych, których zaprosiliśmy na wspólne czytanie książek 🙂 Zakładki przygotowane są w wersji kolorowej i czarno-białej i są dwustronne. Wersja kolorowa jest oczywiście gotowa do druku. Wystarczy wybrać wzór, wydrukować, a następnie wyciąć i złożyć na pół, a tak przygotowaną zakładkę laminujemy i doczepiamy wstążkę. Natomiast wersję czarno-białą można najpierw pokolorować wspólnie z dziećmi.

Zakładki możecie również wykorzystać jako upominki dla dzieci 🙂 Dodatkowo >>>TUTAJ<<< znajdziecie jeszcze inne wzory zakładek, tym razem dla przedszkolnych absolwentów.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


ZAKŁADKI

WERSJA MAŁA – A5

Zakładki przygotowane są w wersji kolorowej oraz czarno-białej. Możecie wydrukować gotową zakładkę lub wybierając wersję czarno-białą wspólnie pokolorować ją z dziećmi dla gościa 🙂 Na jednej stronie mieszczą się dwie, dwustronne zakładki.

ZAKŁADKA (kolorowa) 1

ZAKŁADKA (kolorowa) 2

ZAKŁADKA (kolorowa) 3

ZAKŁADKA (kolorowa) 4

ZAKŁADKA (kolorowa) 5

ZAKŁADKA (kolorowa) 6

ZAKŁADKA (czarno-biała) 1

ZAKŁADKA (czarno-biała) 2

ZAKŁADKA (czarno-biała) 3

ZAKŁADKI

WERSJA DUŻA – A4

Poniżej zakładki przygotowałam w wersji kolorowej i czarno-białej. Niezależnie którą wersję wybierzecie na zakładce z jednej strony jest miejsce na podpisy dzieci, a jeżeli przedszkolaki nie umieją się jeszcze podpisać możecie z nimi np. obijać kciuki. Na jednej stronie jest jedna, dwustronna zakładka.

ZAKŁADKA (kolorowa – duża) 1

ZAKŁADKA (kolorowa – duża) 2

ZAKŁADKA (kolorowa – duża) 3

ZAKŁADKA (kolorowa – duża) 4

ZAKŁADKA (czarno-biała – duża) 1

ZAKŁADKA (czarno-biała – duża) 2

ZAKŁADKA (czarno-biała – duża) 3

ZAKŁADKA (czarno-biała – duża) 4

ZAKŁADKA (czarno-biała – duża) 5

ZAKŁADKA (czarno-biała – duża) 6

ZAKŁADKA (czarno-biała – duża) 7

ZAKŁADKA (czarno-biała – duża) 8


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...