PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA zestaw dyplom & medal

Wrzesień powoli dobiega końca, pora zatem pomyśleć o pasowaniu na przedszkola… Poniżej znajdziecie wzór dyplomu oraz medalu, które możecie wręczyć dzieciom podczas uroczystości. Do wyboru macie wersję do samodzielnej edycji oraz gotowy do druku, wtedy wystarczy się podpisać i najważniejsze napisać imię i nazwisko przedszkolaka 🙂

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF oraz Word 97-2003  , jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DYPLOMY & MEDALE

DYPLOM 1 (pdf)

DYPLOM 1 (Word 97-2003)

DYPLOM 2 (pdf)

DYPLOM 2 (Word 97-2003)

MEDAL 1

MEDAL 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...