Przedszkolankowe Forum to również miejsce gdzie możecie dzielić się z innymi swoimi pomysłami, doświadczeniem oraz wiedzą poprzez publikowanie swoich autorskich scenariuszy, wierszy, opowiadań, referatów czy artykułów.

Po dłuższej przerwie wracam do pracy, a co za tym idzie po raz kolejny rozpoczynam staż na nauczyciela mianowanego… Przeglądając stary plan rozwoju moją uwagę przykuł punkt dotyczący Umiejętność wykorzystywania w pracy technologii informacyjnej  i komunikacyjnej, ja ujęłam tam między innymi dzielenie się za pomocą Internetu, różnych portali oraz stron WWW swoją wiedzą, pomysłami, pomocami itd.

FORUM jest częścią bloga Przedszkolankowo.pl oraz jest przygotowanym miejscem gdzie również Wy możecie podzielić się z innymi swoimi pomysłami… Pozwólcie, że poniżej omówię jak i gdzie należy właściwie opublikować Wasze autorskie scenariusze, artykuły, referaty, wiersze, opowiadania, bajki itd. by otrzymać Przedszkolankowe Zaświadczenie o Publikacji 🙂 Poniżej możecie zobaczyć wzór zaświadczenia 🙂

PRZEDSZKOLANKOWE FORUM

TWOJE PUBLIKACJE EDUKACYJNE

Między innymi powstanie FORUM, miało na celu udostępnić miejsce Wam… gdzie również to Wy będziecie mogli podzielić się swoimi pomysłami, publikując w odpowiednim miejscu Waszego autorstwa wiersze, opowiadanie, bajki, ciekawe scenariusze zajęć lub uroczystości, a nawet scenariusze przedstawień teatralnych.

Może napisaliście ciekawy referat albo artykuł, którym chcielibyście się podzielić z innymi… Właśnie na FORUM będziecie mieli okazję to zrobić w specjalnie przygotowanej zakładce: PUBLIKACJE EDUKACYJNE.

Pamiętaj o ZAREJESTROWANIU SIĘ / ZALOGOWANIU SIĘ !

Warto zaznaczyć, że publikować, komentować, dodawać wątki mogą jedynie osoby zarejestrowane. Rejestracja nic nie kosztuje i zajmie Wam dosłownie chwilkę. Można to zrobić za pomocą Facebook (jeżeli macie konto na FB) oraz w tradycyjny sposób. Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem, który jest dostępny na FORUM! by przejść do FORUM wystarczy na stronie głównej kliknąć w jeden “z kwadracików”, który jest przygotowany dla przedszkolankowego forum lub kliknąć w FORUM, które jest na górnym pasku menu 🙂

UWAGA! Plagiatów nie zamieszczamy!

Jest tylko jedna, najważniejsza zasada! To co zamieścicie w dziale PUBLIKACJE EDUKACYJNE jest waszego autorstwa, a co najważniejsze NIE JEST PLAGIATEM, a za teksty prawnie odpowiadają ich autorzy! Nie posiadam programów “aty-plagiatowym” i tym podobnych, dlatego wierzę w Waszą uczciwość 🙂 Przy tej okazji chciałabym również zaznaczyć, abyście nie zapominali o dodaniu BIBLIOGRAFII,  w przypadku gdy korzystaliście z rożnych książek, przewodników, poradników, które pomogły Wam w napisaniu artykułu, referatu oraz opracowaniu np. scenariusza. Te informacje na pewno ułatwią innymi dotarcie do cennego źródła.

JAK OPUBLIKOWAĆ AUTORSKI MATERIAŁ?

BARDZO WAŻNE! Przed publikacją koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM PUBLIKACJI EDUKACYJNYCH, który znajduje się na stronie FORUM. Dowiesz się jak poprawnie opublikować autorskie scenariusze, referaty, artykuły, wiersze itd.

W razie wątpliwości i pytań piszcie, postaram się odpowiedzieć  na Wasze pytania. Jeżeli macie pomysł na swoją publikację, ale nie możecie dopasować jej do żadnej z zakładek napisz, a ja postaram się wprowadzić zmiany z odpowiednią zakładką dla Ciebie!


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?