PLANSZE NA STRAT – KALENDARZ POGODY

No i moja kolejna propozycja PLANSZ NA START  🙂 tym razem kalendarz pogody do wspólnego uzupełniania z dziećmi. Dodatkowo przygotowałam na osobnych planszach zjawiska pogodowe, które można przed wprowadzeniem kalendarza omówić z dziećmi.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

PLANSZE – ZJAWISKA POGODOWE

Poniżej znajdziecie dwie wersje plansz przedstawiających zjawiska pogodowe różnią się między sobą jedynie czcionką.

ZJAWISKA POGODOWE – PLANSZE 1

ZJAWISKA POGODOWE – PLANSZE 2

PLANSZE – KALENDARZ POGODY

Poniżej znajdziecie kalendarz pogody oraz znaczki do przyczepiania. Kalendarz jest w dwóch wersjach, różnią się jedynie czcionką.

Można pobierać, drukować, laminować, wycinać, a w wyznaczonych miejscach przykleić rzepy, wtedy na pewno przedszkolakom będzie łatwiej zmieniać obrazki 🙂

KALENDARZ POGODY – PLANSZA 1

KALENDARZ POGODY – PLANSZA 2

KALENDARZ POGODY – ZNACZKI