No i udało się! Po wielu dniach projektowania i testowania prace nad Przedszkolankowym Forum dobiegły końca 🙂 Dodam jednak, że FORUM będzie cały czas rozwijane i modernizowane, bo wszytko zależy od Was co tam będzie publikowane, a zatem będą pojawiać się m.in. coraz to nowe zakładki, tematy i wątki.

Mam nadzieję, że będzie to miejsce gdzie My wszyscy, będziemy mogli dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami… że będzie to miejsce gdzie każdy będzie mógł bez obaw zapytać o rzeczy, które są ważne dla każdego z Was… że bez “hejtu” będziemy mogli sobie pomóc udzielając rad oraz odpowiadając na zadawane pytania. Chciałabym również żeby w tym, jednym miejscu można było znaleźć wszytko to, co gdzieś gubi się w “fejsbukowych” postach. Jak na przykład wszystkie pytania i wątpliwości związane z awansem zawodowym 🙂

Na FORUM będziecie mogli również dodawać lub reklamować blogi oraz strony www, z których czerpiecie inspiracje do pracy. Poznać opinie na temat czasopism przygotowywanych z  myślą o nauczycielach i  wiele, wiele innych. Dodawać ogłoszenia kupna/sprzedaży, ofert pracy itd. To wszytko po to by wszystkie interesujące nas wątki były w jednym miejscu 🙂

Tak jak już wspomniałam FORUM i to co na nim będzie publikowane zależeć będzie przede wszystkim od Was 🙂 Dlatego zanim zalogujecie się to koniecznie zapoznajcie się z regulaminem, który jest opublikowany na Przedszkolankowym FORUM, aby uniknąć wszelkich niejasności, a w razie pytań piszcie!

Logowanie do FORUM może odbywać się w tradycyjny sposób lub za pomocą Facebook’a 🙂 wybór zostawiam Wam 🙂 Dodam tylko, że aby móc komentować oraz dodawać nowe tematy itd. należy być zalogowanym. Osoby niezalogowane mogą jedynie przeglądać zamieszczane posty.

FORUM zostało dodane w miejscu jednego z “kwadracików”, które znajdują się na stronie głównej 🙂 także wystarczy “kliknąć” 🙂

ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO LOGOWANIA SIĘ 🙂


DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

 

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?