No i udało się! Po wielu dniach projektowania i testowania prace nad Przedszkolankowym Forum dobiegły końca 🙂 Dodam jednak, że FORUM będzie cały czas rozwijane i modernizowane, bo wszytko zależy od Was co tam będzie publikowane, a zatem będą pojawiać się m.in. coraz to nowe zakładki, tematy i wątki.

Mam nadzieję, że będzie to miejsce gdzie My wszyscy, będziemy mogli dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami… że będzie to miejsce gdzie każdy będzie mógł bez obaw zapytać o rzeczy, które są ważne dla każdego z Was… że bez „hejtu” będziemy mogli sobie pomóc udzielając rad oraz odpowiadając na zadawane pytania. Chciałabym również żeby w tym, jednym miejscu można było znaleźć wszytko to, co gdzieś gubi się w „fejsbukowych” postach. Jak na przykład wszystkie pytania i wątpliwości związane z awansem zawodowym 🙂

Na FORUM będziecie mogli również dodawać lub reklamować blogi oraz strony www, z których czerpiecie inspiracje do pracy. Poznać opinie na temat czasopism przygotowywanych z  myślą o nauczycielach i  wiele, wiele innych. Dodawać ogłoszenia kupna/sprzedaży, ofert pracy itd. To wszytko po to by wszystkie interesujące nas wątki były w jednym miejscu 🙂

Tak jak już wspomniałam FORUM i to co na nim będzie publikowane zależeć będzie przede wszystkim od Was 🙂 Dlatego zanim zalogujecie się to koniecznie zapoznajcie się z regulaminem, który jest opublikowany na Przedszkolankowym FORUM, aby uniknąć wszelkich niejasności, a w razie pytań piszcie!

Logowanie do FORUM może odbywać się w tradycyjny sposób lub za pomocą Facebook’a 🙂 wybór zostawiam Wam 🙂 Dodam tylko, że aby móc komentować oraz dodawać nowe tematy itd. należy być zalogowanym. Osoby niezalogowane mogą jedynie przeglądać zamieszczane posty.

FORUM zostało dodane w miejscu jednego z „kwadracików”, które znajdują się na stronie głównej 🙂 także wystarczy „kliknąć” 🙂

ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO LOGOWANIA SIĘ 🙂


DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?