O to moja kolejna propozycja plansz przedstawiających litery 🙂 tym razem coś prostszego, może lepiej sprawdzi się wśród przedszkolaków. Poniżej znajdziecie dwa wzory plansz, które nie różnią się za bardzo od siebie, jedyna różnica jest taka, że w drugim zestawie pola z samogłoskami są czerwone, a ze spółgłoskami niebieskie.

Materiały, zapisałam  jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

Jeżeli szukacie innych inspiracji na plansze z literami, to na stronie znajdziecie je >>>TUTAJ<<< i >>>TUTAJ<<<.


PLANSZE: LITERY

PDF

LITERY – WZÓR 1

LITERY – WZÓR 2

Poniżej znajdziecie jeszcze trzy wzory plansz. Wzór 3 i 4 różni się tylko tym od poprzednich, że zamieniłam kilka przykładów obrazków, np. zmieniłam piłkę na parasol, wiewiórkę na wózek, misia na mamę, gitarę na górę. Wydaje mi się, że teraz będzie lepiej. Natomiast zestaw 5 jest kolejną opcją plansz, tam litery w poszczególnych podpisach są znaczone w następujący sposób: samogłoski na czerwono, a spółgłoski na niebiesko.

LITERY – WZÓR 3

LITERY – WZÓR 4

LITERY – WZÓR 5

Jak Wam się podobają???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

5 komentarzy
  1. Świat Toli 7 lat temu

    Super te wzory. Przydadzą się :).

  2. Wiola 7 lat temu

    Witam. A czy jest możliwość aby napisy były z zaznaczeniem spolglosek i samiglosek czyli czerwony i niebieski.

  3. Ewa. Ewa 3 lata temu

    REwa. Ewa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?