ŻEGLARSKIE KARTY PRACY

Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na żeglarskie karty pracy, które przygotowałam w wersji kolorowej i czarno-białej… jeżeli szukacie więcej żeglarskich inspiracji to TUTAJ znajdziecie kilka zabaw dla przedszkolaków 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)


ŻEGLARSKIE KARTY PRACY

PDF

ŻEGLARSKIE KARTY PRACY – ZESTAW 1

ŻEGLARSKIE KARTY PRACY – ZESTAW 2

ŻEGLARSKIE KARTY PRACY – ZESTAW 3


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Iza 20 sierpnia, 2017 at 6:51 pm

    cudowne wszystkie zestawy, świetnie że są zróżnicowane pod względem trudności 😉

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...